ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: justina89 »

To co ja dostarczałam jeszcze przed ogłoszeniem wyników matur w tamtym roku? No daje sobie rękę uciąć, że byłam tam i składałam takie coś wydrukowane z tej właśnie ich strony i dowód opłaty i coś jeszcze.
Ash
Posty: 42
Rejestracja: 21 maja 2009, o 10:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Ash »

Dostałam odpowiedź prosto z ŚUM- wszelkie wątpliwości rozwiane
"Szanowna Pani,
W momencie uzyskania informacji na swoim koncie rekrutacyjnym o przyjęciu
należy dokonać wpisu na I rok studiów w terminie do 5 dni. Proszę
uważnie przeczytać informacje o rekrutacji- nie wysyła się dokumentów,
należy osobiście lub przez osobę notarialnie do tego upoważnioną
dokonać wpisu na I rok studiów."
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Siłaczka »

DOKUMENTÓW SIĘ NIE WYSYŁA,wszystko dopiero po wynikach rekrutacji,terminy dostarczania dokumentów będą szczegółowo podane.Im dłużej myślę,tym bardziej wątpię.czy uda mi się jechać z tą białą teczką.
Awatar użytkownika
sharp
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 16:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sharp »

czyli po zarejestrowaniu muszę im zapłacić chociaż nie wiem jeszcze czy w ogóle zdałam maturę? nie można zacząć całej procedury po 30 czerwca?
Ash
Posty: 42
Rejestracja: 21 maja 2009, o 10:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Ash »

Właśnie na tym cały pic polega Uczelnie w ten sposób nieźle sobie zarabiają ^^
Awatar użytkownika
sharp
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 16:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sharp »

no to mnie nieźle załatwili. Myślałam, że po wynikach ostatecznie zdecyduje, na które kierunki składać, ale w takim wypadku trzeba będzie prawie na ślepo.
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: justina89 »

sharp pisze:no to mnie nieźle załatwili. Myślałam, że po wynikach ostatecznie zdecyduje, na które kierunki składać, ale w takim wypadku trzeba będzie prawie na ślepo.
Nie tylko Ciebie tak załatwili - każdego tak załatwili. Tzw. legalne wyłudzanie pieniędzy lub inaczej mówiąc żerowanie na ludziach.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jagodzio »

sharp pisze:no to mnie nieźle załatwili. Myślałam, że po wynikach ostatecznie zdecyduje, na które kierunki składać, ale w takim wypadku trzeba będzie prawie na ślepo.
Na niektóre uczelnie można się jeszcze rejestrować po 30 czerwca. Nie wiem jak jest w tym roku, ale w zeszłym na UŚ i PŚ rejestrowałam się po dostaniu wyników.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Korczaszko »

jagodzio pisze:sharp napisał/a:
no to mnie nieźle załatwili. Myślałam, że po wynikach ostatecznie zdecyduje, na które kierunki składać, ale w takim wypadku trzeba będzie prawie na ślepo.

Na niektóre uczelnie można się jeszcze rejestrować po 30 czerwca. Nie wiem jak jest w tym roku, ale w zeszłym na UŚ i PŚ rejestrowałam się po dostaniu wyników.
tak a kiedyś się rejestrowało jeszcze przed napisaniem egzaminu wstępnego
Awatar użytkownika
sharp
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 16:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sharp »

niedługo się będą rejestrować przed maturą

jagodzio pisze:Na niektóre uczelnie można się jeszcze rejestrować po 30 czerwca. Nie wiem jak jest w tym roku, ale w zeszłym na UŚ i PŚ rejestrowałam się po dostaniu wyników.
PWSZ Tarnów na przykład
Nart
Posty: 63
Rejestracja: 29 lut 2008, o 19:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Nart »

Mam pytanie odnośnie do wcześniej poruszonego tematu:
załóżmy że Kasia Ola i Maciek maja X pkt co (lub kto?)decyduje o tym w jakiej kolejności są umieszczeni na liście? bo chyba nie alfabetycznie?!
jeśli jest np 370 miejsc to nie mogą przyjąć wszystkich i nasza hipotetyczna Kasia się nie zmieści:p Szukałam czegoś na stronie ale nigdzie nie pisze że biorą pod uwagę oceny lub średnia ze świadectwa maturalnego. Wie ktoś może jak to jest?
monis
Posty: 80
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 10:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: monis »

z tego co wiem to jezeli jest ostateczny prog 370pkt to wszystkie osoby sa przyjmowane co maja 370pkt.
Nart
Posty: 63
Rejestracja: 29 lut 2008, o 19:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Nart »

370pkt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości