ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
parabajbajbaj
Posty: 39
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: parabajbajbaj »

Mam dylemat, nie wiem czy dostane się z 4 listy w lipcu, a kolejne są dopiero we wrześniu. Z kolei na niestacjonarne rekrutacja jest już w lipcu. Co mam w takiej sytuacji robić. nie chce płacić, a potem pluć sobie w brodę, że mogłem studiować za darmo
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

Kocham Was to czekamy na kolejne listy

Awatar użytkownika
argerich
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2013, o 17:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: argerich »

parabajbajbaj, a ile masz pkt?
Awatar użytkownika
parabajbajbaj
Posty: 39
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: parabajbajbaj »

167, 82% biologia
Awatar użytkownika
argerich
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2013, o 17:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: argerich »

parabajbajbaj pisze:167, 82% biologia
myślę, że jest całkiem spora szansa, patrząc na lity rankingowe, na progi i wymagania to mimo wszystko widać, że próg jest nieco niższy lub osoby o takich samych punktach są wyżej na liście w tym roku, niż te w tamtym
może na razie się wstrzymaj, zobaczymy jak będą wyglądać dalsze listy, jeśli do końca lipca na tych kolejnych będą dość wysokie progi to wtedy może dopiero złóż na niestacjonarny
rzeczywiście szkoda by było płacić, a z drugiej strony jeśli masz możliwość, a miałabyś się nie dostać to warto złożyć
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mis koala »

Na moje oko spadnie do 165 z warunkiem 86%
Awatar użytkownika
parabajbajbaj
Posty: 39
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: parabajbajbaj »

argerich pisze:
parabajbajbaj pisze:167, 82% biologia
myślę, że jest całkiem spora szansa, patrząc na lity rankingowe, na progi i wymagania to mimo wszystko widać, że próg jest nieco niższy lub osoby o takich samych punktach są wyżej na liście w tym roku, niż te w tamtym
może na razie się wstrzymaj, zobaczymy jak będą wyglądać dalsze listy, jeśli do końca lipca na tych kolejnych będą dość wysokie progi to wtedy może dopiero złóż na niestacjonarny
rzeczywiście szkoda by było płacić, a z drugiej strony jeśli masz możliwość, a miałabyś się nie dostać to warto złożyć
A nie mogę uczestniczyć w rekrutacji na stacjonarne i niestacjonarne? Przecież to wbrew logice, żeby rekrutować na niestacjonarne, gdy nie ma jeszcze ostatecznej listy ze stacjonarnych.
Awatar użytkownika
argerich
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2013, o 17:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: argerich »

parabajbajbaj, a tego to ja już nie wiem, trochę bez sensu by było gdyby stacjonarne wykluczały niestacjonarne, najlepiej zadzwonić do biura rekrutacyjnego lub sprawdzić, czy na stronie nie ma przypadkiem takiej informacji
szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szluwka »

czy może ktoś interesował się tym i wie jaka była najniższa il punktów na niestacjo lek/lek-dent z którą przyjmowali na ostatniej liście i jaki to był rok?
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Luminesence »

Jak myślicie,170 mogę być spokojna?
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Gąbka »

Luminesence, możesz być spokojna
tomituniepasuje
Posty: 51
Rejestracja: 18 maja 2013, o 14:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: tomituniepasuje »

Hm ale skoro na lek dent dostawaly sie ostatecznie ludzie z1000ktoregos miejsca to jest szansa, ze ja z 700ktoregos tez sie dostane?:O tylko nie spelniam warunku z bio^^

nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nikt »

Czy warto zawozić dokumenty na awaryjny kierunek skoro jestem 1208 na liście? Jest nadzieja?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości