ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kczerkawska94 »

Mam pytanie do którejś z osób,która dostała się już do Zabrza,ja mam nadzieję dostać się ta mw poniedziałek,czy dokumenty jedziemy zawieźć na Ligotę czy normalnie do dziekanatu na pl.Traugutta?

Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Kczerkawska94, oczywiście, że jedziesz z dokumentami do Zabrza, skoro na tamtejszy wydział się dostajesz.
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kczerkawska94 »

Dziękuję

prawiemiszcz
Posty: 12
Rejestracja: 9 sie 2013, o 23:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: prawiemiszcz »

Witam, jeśli w tym roku 9 lista wypadała by 27 września (piątek) a w poniedziałek 30 jest immatrykulacja, to myślicie że komisja będzie czynna w łikend i będą przyjmować papiery czy odpuszczą tą listę i skończy się na 8?
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

prawiemiszcz, po pierwsze immatrykulacja nie odbędzie się 30-go września. Po drugie nie sądzę, aby dziekanat był czynny w weekend, a po trzecie to, czy sobie odpuszczą", zależy od tego, czy zostanie zapełniony limit miejsc.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: MrBrightside »

prawiemiszcz, z każdą kolejną listą przesuwa się coraz mniej osób, więc w pewnym momencie po prostu przestaną publikować listy, a do ewentualnych szczęśliwców będą dzwonić. Jednakże ciężko powiedzieć, kiedy to nastąpi. ]
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kczerkawska94 »

Ja też myślę,że dziekanatu w weekend nie otworza nie ma na to najmniejszych szans ale lista może sie skończyć na 8 tak jak wyżej pisali bo raczej coraz mniej osób nie będzie donosiić dokumentów

Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Jak byłam dziś zanieść świstek od lekarza, dowiedziałam się w dziekanacie, że bardzo dużo osób odbiera papiery. Dotyczyło to lek-dentu, ale podejrzewam, że na lekarskim może być podobnie. Wniosek z tego taki, że z listami może być naprawdę różnie. Nie ma co bić piany, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kczerkawska94 »

Z tym braniem dokumentów na stomie też słyszałam,bo zaprzyjaźniona lekarka mi mówiła b ojej syn tam sie wybiera

prawiemiszcz
Posty: 12
Rejestracja: 9 sie 2013, o 23:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: prawiemiszcz »

Jednak będzie 30-go, chyba że uczelnia kłamie. Ale skoro nie będzie czynny w łikend to koniec tematu
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

prawiemiszcz, Studenci i-go roku Wydziału Lekarskiego kierunku lekarskiego i neurobiologii w Katowicach", a ja pisałam akurat o Zabrzu. Jeżeli różni się to pomiędzy wydziałami, to zwracam honor. W Zabrzu 30-go odbywa się jedynie spotkanie organizacyjne.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

mrsdavis, a wiesz kiedy będzie w Zabrzu ?
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Pani_M, jeżeli dobrze wyłapałam ze słowotoku pani z dziekanatu, to 4-go odbędzie się uroczystość, na którą nie warto się fatygować. Dla nas, wedle jej słów, najważniejsze jest to spotkanie 30-go.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości