ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piotreklek »

Dokładnie
ŚUM Katowice lekarski 2013-2019
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Bo nie macie tydzień w tydzień zaliczenia z biofizyki, chemii, stomatologii społecznej, parazytologii, protetyki i histologii, a co drugi tydzień z biostatystyki Wtedy szpileczki i zaliczenia z anatomii co trzy tygodnie to pikuś.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

II rok pozdrawia z seminarką z biochemii, wejściówką na ćwiczenia z biochemii, seminarką z fizjologii, wejściówką na fizjo, seminarką z immunów, zaliczeniem z histologii, prezentacją na zdrowie publiczne, immuny i fakultet. To mówicie, że macie ciężko na tej stomie? ^^
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

mrsdavis, czasem sie zdazaja 2 zaliczenia z anaty na jednych zajeciach wiec nie jest do konca tak jak myslisz
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

miki3_12, to jeszcze zależy, co jest do nauczenia oprócz tej anatomii. Jakbym miała do nauki jeden, góra dwa przedmioty, to mogłabym mieć i po cztery zaliczenia dziennie Swoją drogą doceniam teraz, że nie muszę wkuwać łacińskich nazw na anatomię.
Poza tym dla każdego co innego jest trudne. Nas straszyli biofizyką, a póki co najlepiej mi się jej uczy i najłatwiej zalicza
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: goodman »

to faktycznie lekko nie macie. we wrocku przy odrobinie szczescia mozna sie nie uczyc prawie wcale i wszystko zaliczac. od poczatku roku tylko jedna prosta wejsciowka była u mnie. dopiero kolosy i egzaminy mogą być z niektórych przedmiotów przejebane.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

goodman, przestań wkurzać wszystkich dookoła, farciarzu
omega211
Posty: 22
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: omega211 »

ŚUM ligota 1 rok:
na kazdych zajeciach wejsciowka z:
- biolomolo
- z anatomii(skonczylismy k.gorna, zaczynamy dolna) wg mnie skawina nie wystrarcza, ale to od asystenta zalezy
- histologii- wejsciowki w formie testow z ktorych w ciagu kazdego semestru trzeba uzbierac 65% (na koniec semestru mozna poprawic trzy najslabiej napisane testy)
Podsumowujac: uczyc sie trzeba duzo i systematycznie.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: MrBrightside »

omega211 pisze:ŚUM ligota 1 rok:
na kazdych zajeciach wejsciowka z:
- z anatomii(skonczylismy k.gorna, zaczynamy dolna) wg mnie skawina nie wystrarcza, ale to od asystenta zalezy
Pozdrawiam z grupy, która jedyne wejściówki miała na seminariach!
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Jak ja bym miała tylko trzy przedmioty do nauki i tylko trzy, na których są wejściówki, to byłabym bardzo szczęśliwym człowiekiem
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sygilaria »

Kraków pozdrawia, my mamy w sumie tylko 3 przedmoty. Ale mnie to jakoś wybitnie szczęśliwą nie czyni p
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: _Samira_ »

My w pierwszym semestrze mamy 8 i może wybitnie lajtowo nie jest, ale wcale nie narzekam
goodman pisze: we wrocku przy odrobinie szczescia mozna sie nie uczyc prawie wcale i wszystko zaliczac. od poczatku roku tylko jedna prosta wejsciowka była u mnie. dopiero kolosy i egzaminy mogą być z niektórych przedmiotów przejebane.
Czy to znaczy, że się nie uczycie?
W Gd teoretycznie też można byłoby się prawie nie uczyć - z anatomii mieliśmy do tej pory 2 wejściówki, które można było napisać na 1 punkt bez żadnych konsekwencji. Na inne przedmioty da się iść poświęcając relatywnie mało czasu w domu i nie mieć problemów. A jednak wszyscy się uczą bo zostawienie wszystkiego na ostatnią chwilę przed kołem to raczej słaby pomysł
Awatar użytkownika
La Morte Vivante
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2013, o 11:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: La Morte Vivante »

Nie ma to jak dyskusja o tym kto ma bardziej przeje*ane w życiu Nauka zaskoczyła studentów, jak zima drogowców.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości