Suplementacja

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Suplementacja

Post autor: PrzebiegłyJeż »

uczeń1, Ej ale serio nie ma czegoś takiego jak specyfik na naukę. Jeśli ktoś pisze coś innego to albo robi sobie żarty albo wie tyle co nic. Życie to nie film.
McFly
Posty: 25
Rejestracja: 31 sty 2014, o 22:59

Re: Suplementacja

Post autor: McFly »

Prawda jest taka, że można wspomóc naukę przez środki, które wspomagają prace neuroprzekaźników. To m.in leki stostowane do leczenia ADHD, alzhaimera i narkolepsji w polsce to np. concerta znany bardziej pod nazwą ritalin". Te środki działają, ale nie można powiedzieć, że są idealne bo możliwe, że odbiją sie na twoim zdrowiu w późniejszym etapie a po kilku miesiącach można się uzależnić bądź lek może nie działać tak jak w początkowej fazie stosowania(można temu zaradzić poprzez stosowanie innego leku np. bimanol"). Leki te są dostępne na receptę.

PrzebiegłyJeż może oglądasz za dużo filmów i wiesz tyle co nic?

Piątka!

Nie doczytałem, że pomijasz amfetaminę, wiec to co napisałem też możesz pominąć bo te leki zawierają substancje, które zazwyczaj są pochodnymi subst. odurzajacych i psychotropowych

Nie moge edytować więc musze napisać kolejny post .

Spróbuj naturalnych metod na poprawę pamięci m.in odpowiednia dieta(poszukaj w google), yerba mate itp.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Suplementacja

Post autor: randomlogin »

Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:uczeń1, Ej ale serio nie ma czegoś takiego jak specyfik na naukę. Jeśli ktoś pisze coś innego to albo robi sobie żarty albo wie tyle co nic. Życie to nie film.
Raczej jesli ktos pisze takie rzeczy jak ty.
uczeń1
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2013, o 09:33

Re: Suplementacja

Post autor: uczeń1 »

biorę focus xt + kw. tłuszcowe omega zobaczymy co z tego wyniknie,

na początku jest skupienie po kilku dniach gorąco w głowie i swędzi głowa , na co dzień zauważalnie pojawia się uśmiech na twarzy
(ALC karnityna) i chęć rozmowy z innymi ( srodki na ADHD)
potwierdzone info, że czuć że się coś wzięło

boje się tej herbatki . trochę ma skutków ubocznych
alus
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 13:56

Re: Suplementacja

Post autor: alus »

Testowałem piracetam i jego mocniejsze odmiany oraz środki o podobnym profilu działania. Zdecydowanie najlepiej spisywał się noopept w połączeniu z lecytyną i spora ilością kofeiny. Z tym, że efekt mogę opisywać jedynie subiektywnie, a substancja ta nie działa od razu a dopiero po pewnym czasie stosowania. Dodatkowo literatura mówi o zmniejszeniu tolerancji na większość substancji psychoaktywnych włącznie z alkoholem oraz kofeiną, wahania libido oraz zwiększenie masy ciała. Osobiście nie zaobserwowałem żadnego działania ubocznego a efekt, który odczuwałem jako działanie substancji mógł być efektem placebo.
uczeń1
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2013, o 09:33

Re: Suplementacja

Post autor: uczeń1 »

dziękuje - czyli nie warto brać piracetamu i nootropowych leków

co do focusa xt dodam że ćwicze od lat na siłowni i po zazywaniu tego nie jestem w stanie odlecieć po dużych ciężarach wstrzymując na chwile oddech (wiem mózg sie niszczy)
więc dotlenienie w moim przypadku działa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości