świadectwo i aneks

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
majka

świadectwo i aneks

Post autor: majka »

Hej. W tamtym roku zdawałam maturę ale w tym roku podwyŻszałam wyniki i
pisałam jeszcze jeden przedmiot dodatkowy. W związku z tym mam takie pytanko:
w miejscu gdzie pytają (w czasie rejestracji internetowej na studia) o datę
wystawienia świadectwa maturalnego co mam napisać ? datę wydania aneksu z tego roku czy z datę wydania świadectwa z roku u biegłego? A przy numerze dokumentu pisać numer świadectwa i numer aneksu?
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: świadectwo i aneks

Post autor: paol »

Na stronie Akademii Medycznej w Gdańsku jest napisane:
Jeśli kandydat zdawałnową maturę w poprzednich latach, a w tym roku ją poprawia to co ma wpisać w podaniu w miejscu dotyczącym numeru świadectwa i daty jego wystawienia?

W podaniu należy wpisać numer i datę wystawienia pierwszego otrzymanego świadectwa maturalnego
Ale nie wiem czy dotyczy to wszystkich uczelni.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: świadectwo i aneks

Post autor: Vinci »

W podaniu należy wpisać numer i datę wystawienia pierwszego otrzymanego świadectwa maturalnego
na UJ tez

mam takie pytanko odnosnie tych popraw, w polu gdze pytają o wynik poziomu podstawowego wpisuje % z ubiegłego roku, a tam gdzie rozszerzony rezultat z tego roku?
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: świadectwo i aneks

Post autor: monis1992 »

mam takie pytanie - gdzie na UJ wpisuje się numer matury i zaznacza fakt, że ma się aneks? bo mam napisane że rejestracja zakończona pomyślnie a o tym dokumencie wpisalam tylko że otrzymalam w 2011 i jest to nowa matura, inni też tak mają?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość