Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
________

Re: Co robić gdy medycyna stała się niedostępna?

Post autor: ________ »

stokrotk123 pisze:Ja powiem tylko tyle że matura poszłą jak poszła nie każdy musi kończyć medycne i nie ma co się obrażać. Ja osobiscie nie jestem na nikogo obrażona. Matura nie poszłą mi aż tak tragicznie i myśle ze na pokrewne kierunki do medycyny może się dostane.

Nie lubię tylko chamstwa ze strony pewnych osób na tym forum. Bo wyzywanie innych od debili i idiotów nie jest na miejscu, ale to już świadczy tylko o kulturze tej uzytkowniczki. Ciekawe czy jak bedzie lekarką to w gabinecie też nawyzywa pacjentów od idiotów?

Jest to portal społęcznościowy. Każdy ma prawo do własnego zdania ale niektórzy robią to w sposób kulturalny, nikogo nie obrażając. To tyle.
przykre wyzwiska od obcych nie trzeba zwracac uwagi. Gdyby mi tak powiedzial np moj brat to bylo by mi przykro, ale wyzwiska od obcych mi osob, ktorych nawet nie znam z imienia i nazwiska, to wiesz. :] Jak zauwazylas to forum, kazdy kreuje jakas postac, najwiekszy kozak w internecie moze byc szara myszka na codzien. :] zakonczmy moze ta klutnie. Kazdy ma jakas racje.

Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Co robić gdy medycyna stała się niedostępna?

Post autor: Stalowy »

Keehl to ON, nie ona
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: asiula9222 »

ho ho ale z niektórych buractwo powychodziło.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: seelaaf »

hahaha uwielbiam osobę, która zmieniła nazwę tego tematu

asiula9222, z burakami nie ma co się kłócić, trzeba im tylko współczuć, bo czeka ich ciężkie życie na tym cudownym lekarskim
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: Trzyszcz »

Ludzie ogarnijcie się.
Zawsze ten sam lament.
Informuję was, że wszyscy pisali ten sam arkusz, wiec nie ważne jak to oceniacie, wynik gorszy od innych to wasza wina.

Ps. Ja bym się wstydził pisać, że chodziłem 3 lata na korki i nie wiadomo co jeszcze , a i tak mam słaby wynik.
Z resztą nie bardzo rozumiem, dlaczego tak trudno samemu z podręcznika jest się nauczyć.

Co do blokowania miejsc- ja czegoś nie wiem, czy ci co narzekają? Przecież jedyna różnica to taka, że trzeba dłużej poczekać- aż będzie wiadomo kto na jaką uczelnię się zdecydował i wycofa papiery.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: jarauto »

searleaf pisze:hahaha uwielbiam osobę, która zmieniła nazwę tego tematu
mógłby być tak miły i wpaść do poprawy matury i conieco wywalić do i tak bendem dohtorem, czyli jak w 30 dni napisać 900 postów pt. znudziło mi się na pudelku to przyczłapałam na biologa"
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: asiula9222 »

Przecież to forum to jeden wielki offtop wiec nie wiem w czym problem. Wchodzę na pudelka i nie wiem czy to miało jakiś wpływ na wynik matury.
________

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: ________ »

albo przeniescie watek do pogaduszek i nie bedzie problemu.

seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: seelaaf »

ludzie to mają problemy. okej, TEN wątek mógl wkurzać bo pełno tu było chamstwa i prostactwa, ale co komu przeszkadza wątek poprawa matury? tam się nikt nie obraża, właściwie wszystko toczy wokół tej poprawy matury więc nie rozumiem o co chodzi. a to, że nawalamy w klawiature. cały rok uczylismy się do matury, nie bylo czasu na pogaduchy na forum, wiec teraz nadrabiamy.
123ania
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2012, o 12:17

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: 123ania »

LUDZIEEE! Ja nie moge czy wy nie rozumiecie :skoro matura z chemii w tym roku poszła słabo( co można wywnioskować z większości postów w necie ) to uczelnie tez biorą to pod uwagę i obniżają progi na studia W tamtym roku matura była też trudniejsza i osoba mająca już 80 % z chemii, była przyjmowana na WUM na medycynę za pierwszym razem( wiem bo moja nauczycielka na kursach , która tam również wykłada, nam o tym mówiła) W tym roku matura była bodajże jeszcze gorsza ,to progi obniżą jeszcze bardziej. Nie ma się co sugerować tym ,że ktoś kto zdawał maturę z chemii czy biologii 2 lata temu i miał przynajmniej 95% i to dostawał na medycynę, bo wtedy matura była banalna i rekrutacja też miała inne wymagania!
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: Padre Morf »

hahaha uwielbiam osobę, która zmieniła nazwę tego tematu

Zapomniałem dorzucić buraki
Cóz, fekalia i szambo musi wystarczyć ^^
123ania
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2012, o 12:17

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: 123ania »

powinni przywrócić egzaminy wstepne na studia. wtedy każdy byłby chyba zadowolony z poziomu testu.

_
ZGADZAM SIĘ W 100%
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Szambo i fekalia czyli kłótnie o matury

Post autor: Mårran »

123ania, chyba nie za bardzo rozumiesz zasady powstawania progów na studia.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości