Szelki, smycz, hamak ?

ruda

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: ruda »

Ja mam hamaczek i jest 100 razy lepszy od smyczy.Moja szylka była 3 sekundy na smyczy bo się wyrwała.
Mysia

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Mysia »

hamak widziałam w sklepie zoologicznym. taki dla fretki









to ja naprawdę, ale jestem na komputerze mamy)
damcio-szynszyl
Posty: 37
Rejestracja: 18 gru 2007, o 18:51

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: damcio-szynszyl »

ja tez chcielem hamak zrobic ale niejestem pewien wole zeby mialy wiecej luzu w klatce bo jak im nawale tego wszystkiego to niezabardzo jak ktos moze to niech mi powie jakie ma pomysly na zabawki takie jak sie je puszcza po pokoju
martysia

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: martysia »

gdzie moŻna kupić smycz dla szynszla? bo juŻ szukałam ale nie moge nigdzie znaleŻć .
kinia2071
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2008, o 11:00

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: kinia2071 »

W zoologicznym , a jak nie to bedziesz musiala szukac na allegro
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Predator713 »

można też kupic w zoologicznym bardzo małą smycz dla kota
mart$ia

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: mart$ia »

w jakim sklepie moŻna kupić szelki i hamak czy moŻna samemu zrobić hamak? jeśli tak to jak?
kinia2071
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2008, o 11:00

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: kinia2071 »

Praktycznie wszystko kupisz w zoologicznym , hamak tez tam kiedys widzialam na allegro tez widzialam fajne hamaki , przegladalam allegro i widzialam specjalne smyczki dla szyszkow , ale ja preferuje bez smyczki szyszke puszczac jezeli chcesz wyjsc z nia na dwor to jak najbardziej smyczka lub postawic ja w cieniu w duzej kroliczej klatce (lub klatce zrobionej przez siebie ja czesto tak robie jak sa cieple dni , ale na 20-30minut gora ) moja szyszka lubi biegac po dworzu ale po 10 minutach bieganiny pada jak kawka w klatce i juz nie ma na nic sil
¤Chinchilas¤
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2008, o 19:17

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: ¤Chinchilas¤ »

Niedługo mam zamiar kupić sobie szylka . dużo o nich czytałem i wiem że smycz to nie najlepszy pomysł u mnie w zoologicznym są hamaki i na 100 % kupie go szylkowi , tak fajnie w nim wyglądają
Rosa1906
Posty: 23
Rejestracja: 4 sty 2008, o 15:18

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Rosa1906 »

a nie można zrobić hamaku np. z chusty?
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: sisi88 »

fajnie wygladac moga ale moga w nim nie siedziec:D ja kiedys zrobilam mojemu hamaczek i nawet w nim nie siedzialgtno ale kazdy szylek jest inny :]
kari

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: kari »

Ja sama zrobilam hamak. Kupilam material w sklepie(cos jak polar) Wycielam prostokat i przyszylam 4 gumki na rogach. Myslalam ze bedzie przegryzal, ale nie. Hamak to najlepszy pomysl. Moj felus calymi godzinami lezy na nim. Na poczatku bal sie i tak smiesznie, niepewnie na niego wchodzil:)
chinchilka

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: chinchilka »

ja mam szynszylkę mozajeczkę i ona uwielbia swój hama śpi w nim je rodzynki i w ogóle szaleje. gorąco polecam choc wiem Że nie wszystkie szylki lubia hamaki. :)
ja zrobiłam hamak sama z grubego miłego materiału zawiązałam na rogach sznurek z kaŻdego rogu odzielny i zaczepiłam do klatki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości