szkola

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: szkola

Post autor: mila1301 »

Już mi nie chodzi o te sprawdziany, bo to da się przeżyć, ale jak mam jeszcze robić jakąś dziwną pracę do mi się wszystkiego odechciewa. A tamta nauczycielka w ogóle nie przyjmuje takich tłumaczeń do wiadomości.
A co do tych sprawdzianów to mogą być 2, ale w szczególnych przypadkach, gdy np. jeden z tych przedmiotów jest tylko raz w tygodniu w planie lub klasa się zgodzi.
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: szkola

Post autor: miodzio »

mila1301 pisze:Denerwuje mnie tylko w tym wszystkim jedna rzecz, nauczyciel(ka) uważa, że jego/jej przedmiot jest najważniejszy.
mnie też to denerwuje. Do tej pory tylko 2 nauczycieli spotkałem którzy mnie uczyli i nie wmawiali nam że ten przedmiot jest najważniejszy (geografia- gim i fizyka LO). I tych nauczycieli najbardziej cenię . Co dziwne Ci nauczyciele byli najbardziej wymagający jakich znam (z 1 wyjątkiem -pol w LO). Wymagający a ja z nimi nie miałem kłopotu . Na koniec gim z gegry miałem cel a w LO z fizy na końcowym bede miał db
Eklerka
Posty: 173
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:25

Re: szkola

Post autor: Eklerka »

moja babka od histy (poprzednia) mowilabo na maturze. usilnie tłumaczylsimy jej cala 1 klase z enikt histori nie zdaje, a ona dalej swoje, cala klasa z dopami skonczyla 1 klase / ale na szczescie zmienili mi nauczycielke i jest lepiej
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: szkola

Post autor: arti »

yeast pisze:Od takich spraw sa chyba prawa ucznia - u nas w szkole bylo zapisane w prawach ucznia, ze nie mozna w ciagu 1 dnia miec 2 sprawdzianow
W nas w szkole nie mozna mieć 2 testów w jeden dzień(co i tak nie zawsze jest egzekwowane raz jeden z moich kolegów zwrócił uwagę nauczycielowi to dostał niezły ochrzan)
a sprawdzianów mozma mieć do woli często się zdarza ze mamy 3 sprawdziany na 5 lekcji
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: szkola

Post autor: yeast »

No to trzeba egzekwowac. Przydaje sie jesli klasa jest zgrana - jezeli nic nie dziala, nawet interwencja u dyrektora, to po prostu bojkotuje sie sprawdzian i koniec. Jak wszyscy dostaja paly to tak jakby nikt nie dostal. Gorzej jak klasa ma mieszne zdanie. Wiem, ze to nie jest takie proste jak sie wydaje, ale im wczesniej sie uczy walczyc o swoje, tym lepiej.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: szkola

Post autor: Andzia »

arti pisze:
yeast pisze:Od takich spraw sa chyba prawa ucznia - u nas w szkole bylo zapisane w prawach ucznia, ze nie mozna w ciagu 1 dnia miec 2 sprawdzianow
W nas w szkole nie mozna mieć 2 testów w jeden dzień(co i tak nie zawsze jest egzekwowane raz jeden z moich kolegów zwrócił uwagę nauczycielowi to dostał niezły ochrzan)
a sprawdzianów mozma mieć do woli często się zdarza ze mamy 3 sprawdziany na 5 lekcji
Niby tak jest, ale często się tego po prostu nie przestrzega. A czasami sami uczniowie sobie to wyrabiają, poprzez ciągłe przekładanie. A jak już się nazbiera, to faktycznie wychodzi się na tym z reguły wcale nie lepiej .
Mam taką nauczycielkę, która wsadza nam 4, czy tam wtedy 5 klasówkę w tygodniu, mówiąc, że taki tam dział, że to praktycznie taka kartkówka. chociaż naczerwono". I weź tu coś powiedz nauczycielowi.

P.S - Witam wszystkich (jako nowa) i pozdrawiam -).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości