Szukam domu dla Kocurka

fugashe
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2009, o 15:42

Szukam domu dla Kocurka

Post autor: fugashe »

Witam.
Mam ogromne zmartwienie
Mamy w domu ( ja i mój mąż ) kota. Przygarnęliśmy go jak był malutki. Jego mama zginęła po kołami samochodu. Zadbaliśmy o jego zdrowie, szczepienia. Wykastrowaliśmy. Dzisiaj Broki ma 1 rok i 4 miesiące. Niestety pomimo wielu moich usilnych prób, mój mąż nie akceptuje go. Są ciągłe bitwy. Kiciuś bardzo się go boi. Mąż w ogóle nie pojmuje kociej natury i krzywdzi Broczka. Dlatego z bólem serca muszę go oddać. U nas niestety nie jest szczęśliwy, chociaż bardzo go pokochałam Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Gdyby ktoś z Was mógł i chciał dać mu miłość i był wstanie zrozumieć i zaakceptować jego kocią naturę - bardzo proszę o ciepły dom dla kici. Jedynie nie nadaje się do domu, gdzie są małe dzieci. Nie przepada za ich małymi rączkami. Jada chrupki Royal i Chills oraz saszetki mięsne. jest czystym i pogodnym kotem, chociaż skrzywdzonym przez mojego męża. Szczerze woli kobiety. dodam jeszcze, że jest typowym dachowcem, czarnym z białymi wstawkami.
Bardzo, bardzo proszę o pomoc Nie chcę żeby trafił do schroniska a czeka go taki los, bo mój mąż nie może na niego potrzeć i chce go oddać jak najszybciej Jeszcze raz proszę o pomoc.
Ps, Mieszkamy w Warszawie na Ursynowie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości