SZUKAM KOGOŚ KTO STUDIUJE BIOLOGIĘ NA UNI.WROCŁAWSKIM

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
sunshine_92
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2011, o 13:26

SZUKAM KOGOŚ KTO STUDIUJE BIOLOGIĘ NA UNI.WROCŁAWSKIM

Post autor: sunshine_92 »

Bardzo, brdzo proszę o kontakt z kimś kto studiuje biologię na uniwersytecie wrocławskim, najlepiej na I roku. Bardzo interesują mnie ubiegłoroczne progi których jak na złość nie ma nigdzie w internecie.

Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
_Gabi_
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2010, o 16:13

Re: SZUKAM KOGOŚ KTO STUDIUJE BIOLOGIĘ NA UNI.WROCŁAWSKIM

Post autor: _Gabi_ »

Dołączam się do prośby! W tym roku chcę iść na UWr i też interesują mnie progi.i także szukałam ich w internecie - nie ma Czekamy na odzew
Rally_driver
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2009, o 12:30

Re: SZUKAM KOGOŚ KTO STUDIUJE BIOLOGIĘ NA UNI.WROCŁAWSKIM

Post autor: Rally_driver »

Nigdy nie byłam zwolenniczką progów punktowych, zwłaszcza na kierunkach nie tak obleganych jak medycyna [gdzie naprawdę trzeba mieć wysokie wyniki]. Ja studiuję biologię na UWr. Powiem wam tak, że z tego co widzę po innych studentach to spokojnie się dostaniecie, troszkę problem może być na mikrobiologię, ale też mi się wydaje, że mega wysoko nie trzeba mieć. Odnośnie progów to ich nie ma w necie, bo jakoś nawet oficjalnej listy nie było. Moim zdaniem, jak się napisało jakoś w okolicach 60% to są duże szanse. [u mnie nawet na kierunku jest dziewczyna która pisała podstawową biologię, nie poszła jej chyba rewelacyjnie, a chemii w ogóle nie pisała i się dostała] Więc na luzie)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości