Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: agnes1108 »

Po tych postach Zabrze bedzie okupowane A tak wogóle to jak składam do Zabrza i sie tam dostanę to mogą mnie przenieść do Katowic A jak sie nie zgodzę? To co wywalają mnie z uczelni
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: Arnold »

agnes1108 pisze:Po tych postach Zabrze bedzie okupowane A tak wogóle to jak składam do Zabrza i sie tam dostanę to mogą mnie przenieść do Katowic A jak sie nie zgodzę? To co wywalają mnie z uczelni
z tego co pisze w regulaminie jeżeli będzie wyższy próg w Zabrzu to będą tych z niższym progiem z Zabrzu przenosić do Kato. A chyba jak się nie zgodzisz to oznacza, że nie jesteś zainteresowana. Lista jest wspólna, ale jeżeli źle napisałem to proszę mnie oświecić. Ja również nie chciałbym być przeniesionym do Kato.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: agnes1108 »

Arnold pisze:A chyba jak się nie zgodzisz to oznacza, że nie jesteś zainteresowana.
Mam nadzieję. Katowice nie dziękuję. wolę Zabrze)
Mesh
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2008, o 09:24

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: Mesh »

Wielu ktozy to czytają pewnie nie wierzy jak jest na Ligocie i w sumie się nie dziwię, sam nie wierzyłem. Jestem teraz po pierwszym roku i powiem tyle : tego trzeba doświadczyć. Po miesiącu tutaj zaczyna sie ruzumieć w jakiej jest sie dupie. Ale tego trzeba doświadczyć.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: dzoners »

Ja tego zdecydowanie nie chce doświadczać

W sumie się zastanawiam - nawet jesli bym miał najniższy wynik w Zabrzu a w Kato byłby jeszcze niższy (tak czysto teoretycznie), to przeczucą kogos mieszkającego w zabrzu do kato? Nie no chyba czegoś takiego by mi nie zrobili
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: marzenka »

dzoners pisze:W sumie się zastanawiam - nawet jesli bym miał najniższy wynik w Zabrzu a w Kato byłby jeszcze niższy (tak czysto teoretycznie), to przeczucą kogos mieszkającego w zabrzu do kato? Nie no chyba czegoś takiego by mi nie zrobili
Dzoners - na naszej uczelni nie ma rzeczy niemożliwych, więc ja bym się nie zdziwiła zbytnio, gdyby Ci tak zrobili
noow@
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2009, o 19:00

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: noow@ »

hej Wam!
mam zamiar studiować na SUMie. Ale jak czytam wasze komentarze to szczerze mówiąc jestem dość przerażona. Mam tylko pytanie. Czy to wszystko co słyszeliście/przeżyliście na SUMie to mówicie ogólnie o całej tej uczelni czy tylko o wybranych kierunkach
maruda89
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:51

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: maruda89 »

eee jak przeczytałam posty na forum i nk to co najmniej sie przeraziłam P
marcysienka
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2009, o 15:45

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: marcysienka »

[at] pisze:hej Wam!
mam zamiar studiować na SUMie. Ale jak czytam wasze komentarze to szczerze mówiąc jestem dość przerażona. Mam tylko pytanie. Czy to wszystko co słyszeliście/przeżyliście na SUMie to mówicie ogólnie o całej tej uczelni czy tylko o wybranych kierunkach
Ja sie wypowiadalam na temat lekarskiego w Kato.
noow@
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2009, o 19:00

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: noow@ »

Ok dzięki. Trochę mi ulżyło
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Chciałbym porozmawiać ze studentem medycyny w Ligocie.

Post autor: miloszor »

Powiedzcie mi jak wygląda nauka na waszym wydziale, jak traktują tu studenta, jaki jest poziom nauki? Czy warto wogóle zaczynać tu nauke?
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: Szukam kogoś z AM w Katowicach! Mam pare pytań ;)

Post autor: olgaaaa »

Witam
ja wlasnie zaczne III rok w Kato.
Wiele razy pisalam jak tu jest,wystarczy kliknac na wszystkie moje napisane posty i sie dowiesz poza tym jest tutaj mnostwo wypowiedzi innych ludzi,wystarczy poszukac milego czytania :d
karolina-wit
Posty: 5
Rejestracja: 4 lis 2009, o 14:14

Jak na medycynie?

Post autor: karolina-wit »

Siema ludzie
Jestem studentką fizjoterapii, III rok, w lipcu mam egzamin licencjacki i koniec pierwszego stopnia.
I tak sobie wymyśliłam, że może jednak nie pójdę na tą magisterkę, tylko poprawię maturę i wybiorę się na medycynę?
Jak dużo czasu trzeba poświęcać? Czy jest czas na życie prywatne, hobby? Czy są to takie straszne studia jak wszyscy mówią? (m.in. moja mama- też jest lekarzem i mówi, że masakrycznie ciężkie studia.)
Pomóżcie mi proszę bo jestem skołowana i nie wiem co robić
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości