Szukam pomocy do etiudy filmowej

Forum neurobiologiczne, którego przedmiotem dyskusji są badania nad układem nerwowym człowieka i innych organizmów
ironlordix
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2010, o 15:54

Szukam pomocy do etiudy filmowej

Post autor: ironlordix »

Witam,

Jestem studentem reżyserii w Warszawskiej Szkole Filmowej M.Ślesickiego i B.Lindy. Napisałem scenariusz do krótkiej - fabularnej formy filmowej i mam problem w znalezieniu wnętrza do jednej ze scen.

Bohaterami w scenie jest dwóch naukowców, którzy próbują ujrzeć o czym śni kobieta w śpiączce na monitorze komputera. Wnętrze do tej sceny musiałoby być specyficzne: wypełnione sprzętem do rejestracji faz snu NREM i REM oraz sprzęt, który można by sobie wyobrazić tylko teoretycznie - a który pozwalałby na wgląd w myśli śniącego jak w kinie.

Nie znam się niestety na tych sprzętach i nie wiem jak takie pomieszczenie wygląda w rzeczywistości - i potrzebowałbym do zbudowania takiej scenografii kogoś do konsultacji.

Zdjęcia odbyć się muszą do końca stycznia. Zdjęcia trwać będą około 8 godzin - zatem musiałbym mieć to pomieszczenie na taki czas. Jeżeli nie znajdę takiego pomieszczenia - w sensie profesjonalnego+sprzęty, które większość laików potraktuje podczas oglądania jako fakt a nie jako bzdurę - to chciałbym zaadoptować jakieś inne pomieszczenie, za pomocą sprzętu, który musiałbym wypożyczyć lub zasymulować ich wygląd. W obu przypadkach potrzebna mi pomoc merytoryczna.

Zainteresowanych, proszę o kontakt: pawel.[at].pl lub telefonicznie: 513634898

pozdrawiam
Paweł Hejbudzki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości