Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
jajeczny
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwie 2018, o 22:01

Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Post autor: jajeczny »

Jestem w pierwszej liceum na kierunku biol-chem, w bardzo dobrym liceum. Postanowiłem pewien czas temu zaczac sie już przygotowywać do egzaminu końcowego, matury z tych dwoch przedmiotów Myslalem aby rozwiązywać matury z poprzednich lat, jednak skądś trzeba mieć wiedzę aby te zadania rozwiązać Prosiłbym, aby ktos mi powiedział, najlepiej po egzaminie, za co sie wziąć, co zapamiętywać co rozwiązywać. Ambicje mam spore, moim wymarzonym zawodem jest okulista, więc studia medyczne wchodzą tylko i wylacznie w grę, więc i wysoki wynik z przedmiotów wodzacych dziekuje z góry i przepraszam za błedy w piśmie ale spędziłem sporo lat za granica i wróciłem do ojczyzny
Awatar użytkownika
Rabbit Heart
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:24

Re: Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Post autor: Rabbit Heart »

Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam kursy, najlepsze materiały do przygotowań do matury. Wystarczy robić do nich notatki i rozwiązywać załączone do każdego działu zadania maturalne.
biologicznyojciec
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2018, o 14:21

Re: Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Post autor: biologicznyojciec »

Testy z poprzednich lat, korepetycje, mnóstwo zadań, dobra współpraca z nauczycielem, dużo chęci i da się zrobić:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość