Tabletki na poprawę libido

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
alessee

Tabletki na poprawę libido

Post autor: alessee »

Czy macie może jakieś pomysły na poprawę swojego libido? Biorę tabletki antykoncepcyjne i mam wrażenie,że to właśnie one je tak obniżają.....
Czy są jakieś środki do takich tabletek, które mogłyby to naprostować?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: Japids »

Mi pomaga libido therapy. Jest to środek oparty na arganina - substancja pozytywnie wpływająca na poziom libido, na odczuwanie bodźców seksualnych, na większe podniecenie. Jest to suplement, a więc dostępny bez recepty co uważam też jest dużym plusem.
alessee

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: alessee »

A nie słyszałam akurat o tym środku. Możesz mi napisać gdzie to mozna dostać? W aptekach?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: Japids »

W aptekach to nie wiem, no chyba, że tych internetowych. Na pewno mają na [mod].
Jest to sprawdzone źródło.
Masz tam też dokładny opis (skład itd). Cena za jedno opakowanie to niecałe 80 zł. W opakowaniu znajduje się 30 tabletek.
alessee

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: alessee »

Zamówiłam. Powinno niedługo dojść. Dzięki za pomoc i podpowiedzi.
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Pozostaje pogratulowac odwagi (?), ze chcesz eksperymentowac na sobie preparatami niewiadomego pochodzenia. Idz do apteki, skoro juz musisz, albo przyzwyczajaj faceta.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: Krówsko »

A nie lepiej i taniej spróbować szczerej modlitwy?
asystent432
Posty: 6
Rejestracja: 2 lut 2023, o 13:43

Re: Tabletki na poprawę libido

Post autor: asystent432 »

moja żona bierze feminam libido i to jej pomaga nie wiem tylko czy one moga mieć wpływ na antykoncepcje, my stosujemy gumki i jest ok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość