tabletki SESJA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: tabletki SESJA

Post autor: Miniaa »

Nie zgodzę się z tym do końca. Mnie na początku kilka dziwnych skojarzeń pomogła. Hmm, przyszła osteologia i trzeba było się zaznajomić z łaciną. Wszystko było cacy dopóki nie doszłam do dołu podkolanowego (Fossa poplitea), nie mogłam tego zapamiętać. W końcu wyobraziłam sobie kolano popijające herbatę i mój czerep nie może tego odpamiętać :p

Skojarzenia - tak, byleby nie za dużo.
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: tabletki SESJA

Post autor: gooner92 »

Miniaa, tak, ale to jeden malutki przykład i to tylko nazwa. A jak zapamiętać, co tam leży, jak względem siebie, co głębiej, co wyżej itd. Oczywiście jak ktoś nie może zapamiętać nazwy to szybkie skojarzenie jest super, ja tak zapamiętałem sporo rzeczy np. nazwa łacińska komara (Culex pipiens), skojarzenia nie podam, każdy pewnie i tak je widzi od razu
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: tabletki SESJA

Post autor: Miniaa »

Gooner92, mamy identyczne zdanie na temat sposobu nauki, tylko inaczej się wyraziliśmy. Choć ja tam czasem robię notatki, albo wypisuje słowa klucze
runningupthathill
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 13:27

Re: tabletki SESJA

Post autor: runningupthathill »

Nie mówię, że małe skojarzenia są złe, ważne żeby nie przesadzać w drugą stronę Kluczem jest to, żeby czuć i rozumieć wiedzę, a nie kuć na blachę tysiące skojarzeń nie mających nic wspólnego z tym co się czyta, a pamiętać je tylko po to żeby zdać.
F-16
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2015, o 09:00

Re: tabletki SESJA

Post autor: F-16 »

aplikowałem sobie sesję tabletsy i zamuła znikała, lepsza koncetracja, dałem radę ogarnąć stosik niemoich notatek
andrzejewski90
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, o 12:57

Re: tabletki SESJA

Post autor: andrzejewski90 »

A moim zdaniem najlepiej się uczyć zaraz rano jak się wstanie
hedwiga
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2018, o 16:39

Re: tabletki SESJA

Post autor: hedwiga »

Czytałem na stronie [mod] że dobre są tabletki Hustler Mind, stosował ktoś i podzieli się opinią?
morogirl24
Posty: 9
Rejestracja: 26 paź 2018, o 13:05

Re: tabletki SESJA

Post autor: morogirl24 »

Ja brałam sesje jak się przygotowywałam do matury + jak uczyłam się do matmy na studiach. Mi pomogły, bo byłam bardziej skoncentrowana i miałam jakąś większa chęć do nauki. No i ogólnie jakoś łatwiej mi wchodziła wiedza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości