tabletki SESJA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
bebe18
Posty: 76
Rejestracja: 11 lis 2007, o 22:03

Re: tabletki SESJA

Post autor: bebe18 »

a znacie cos takiego jak piracetam lub lucetam?
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: Anea »

Też ostatnio będąc w aptece chciałam kupić Sesję, w sumie ostatnio pojawiło się dość dużo tabletek poprawiających pamięć i koncentrację. skład podobny żeńszeń, magnez, miłorząb, koffeina. ja polecam mooocną zieloną herbatę, tylko nie każdy lubi, a to gorzkie strasznie
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: tabletki SESJA

Post autor: york »

bebe18 pisze:a znacie cos takiego jak piracetam lub lucetam?
tak, znamy, ale nie stosujemy
ktostam
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2008, o 19:38

Re: tabletki SESJA

Post autor: ktostam »

Mam takie pytanie czy podczas brania odzywek typu kreatyna, hmb itp. mozna brac sesje
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

ktostam, o takie rzeczy pytaj farmaceutę lub lekarza a nie na forum.
ktostam
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2008, o 19:38

Re: tabletki SESJA

Post autor: ktostam »

A Tobie jak sie wydaje mógłbym brac czy raczej nie podczas brania odzywek?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

a skąd mam wiedzieć? Nie jestem farmaceutą! Idź do najbliższej apteki i po prostu zapytaj
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: Anea »

Farmaceutą nie jestem , ale myślę, że chyba nie powinno być specjalnych działań ubocznych. w Sesji nie ma raczej zbyt silnie działających substancji ale lepiej rzeczywiście zapytaj w aptece
Pyska
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2007, o 16:15

Re: tabletki SESJA

Post autor: Pyska »

Stosuje teraz Sensilab siła spokoju super tabletki musujące dają niezłego kopa jedna tabletka działa na mnie około 14h, nie ma szans po niej na spanie

Gorąco polecam
winol
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2008, o 22:21

Re: tabletki SESJA

Post autor: winol »

to sprobujcie tego:
7-8 tabletektusipek (dostępne w każdej aptece 15 tabletek ok 2,5zł)
i popijce to puszeczką jakiegoś energy drinka (ja używamtiger sklep biedronka 2,5zł)

z tym napiszecie każy sprawdzian uczyłem sie po tym jak głupi prawie całą noc!

UWAGA! zawiera efedrynę, tusipeki to tabletki odksztuśne z narkotykiem, ale bez obaw nieuzależnimy sie od tego:D pozdrawiam
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: tabletki SESJA

Post autor: Gosiaczek »

winol, wydaje mi się że branie tych tabletek jest niebezpieczne.
Ten lek jest na kaszel a nie na wspomaganie nauki - gdyby był przeznaczony dla osób chcących poprawić koncentrację to pewnie byłoby to napisane na opakowaniu!
Nigdy nie wierzcie w takie cudowne tabletki od tego jest krok do uzależnienia.
Powiem tak lepiej jest mieć słabsze stopnie i być zdrowym niż odwrotnie. Wielu ludzi ma zbyt wielkie ambicje sięga po różne cudowne środki a kończą na odwyku. Zawsze znajdzie sięprzyjaciel który doradzi np tableteczki na kaszel.
Nie bądźcie naiwni bo zdrowie jest największym skarbem.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

Gosiaczek, metoda z tusipectem jest sprawdzona i działa na pewno Oczywiście jakie są skutki uboczne tego nikt nie wie bo to może wyjść dopiero po latach.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: tabletki SESJA

Post autor: Gosiaczek »

badger, amfetamina też jest sprawdzona i wszyscy wiedzą że daje power// ale jakie są skutki jej zażywania .
Myślę, że trzeba być ostrożnym z tego typu tabletkami. Róbcie jak chcecie tylko po latach jak będziecie mieli problemy ze zdrowiem nie miejcie do nikogo pretensji. Zdrowie ma się tylko jedno i matura na 100% czy same 5 w indeksie będą tyle warte co nic jak się Wam zacznie sypać organizm.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości