tabletki SESJA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

Gosiaczek, chyba źle mnie zrozumiałaś. Ja nie namawiam nikogo do brania żadnych dopalaczy i też uważam że to może mieć nieobliczalne skutki uboczne. Chodziło mi tylko o to że to naprawdę działa jeżeli chodzi o krótkotrwałe poprawienie osiągów mózgu. Ale naprawdę odradzam jeżeli nie chcecie mieć rozwalonego układu krążenia!
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: tabletki SESJA

Post autor: riczi89 »

Ja zaczęłam brać plussssz active i przynajmniej na mnie dziala w ogole nie chce sie spac i oczywiscie koncentracja lepsza ale przyznaje nie bralam zadnych tabletek na kaszel czy syropow jak mowicie, i nie mam pojecia jak one dzialaja. moze zaczne na studiach
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

Ja używam tylko IronPuls. To to samo co redbull tylko że dużo tańsze bo z marketu Muszę to brać jak chcę się uczyć a chce mi się spać bo nie piję kawy Ci co piją kawe mają problem z głowy
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: tabletki SESJA

Post autor: Marzena »

a ja sobie wczoraj kupiłam ze zdrovita minerały i witaminy z żeń szeniem, mam nadzieje ze bedzie dzialac
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: tabletki SESJA

Post autor: Korczaszko »

ja od pół roku zamierzam coś sobie kupić, ale jest za duży wybór, nie mogę się zdecydować i nie chce mi się iść do apteki, która mieści się w tym samym bloku w którym mieszkam
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: tabletki SESJA

Post autor: tin »

To ja ze swojej strony polecam Memo Speed wzmocniony Sesją.
Zestaw lekko pobudza i aktywuje mózg. skład sami przestudiujcie.

Co do tussipectu to tesprawdzone efekty są nikłe z powodu małej ilości efedryny. Jej własciwości uzalezniające w takiej ilości sa znikome. Większa ilość tabletek może uszkadzić przewód pokarmowy.
Słowem szkoda niszczyć żołądek i wątrobę.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: tabletki SESJA

Post autor: rigor mortis »

Ja polecam się wyspać dobrze ]
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: Anea »

No tak sen to podstawa, bo po nieprzespanej nocy to nawet cuda z apteki niewiele pomogą. ja akurat wczoraj kupiłam sesje - działa całkiem dobrze, a kawa mi ostatnio nie samkuje )
aetryu
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2008, o 12:19

Re: tabletki SESJA

Post autor: aetryu »

a ma ktos z was jakiekolwiek informacje nt. pemoliny magnezowej [2-imino-5-fenylo-4-oksazolidionat(2)-]?
Ruda892
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:08

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ruda892 »

hmm kiedyś brałam jakieś tabletki ze sklepu z odżywkami(4 tabletki w opakowaniu -5zł)
przestałam bo mnie po nich głowa okropnie bolała, ale na koleżankę dzialało to bez żadnych skutków ubocznych. Obecnie jestem na etapie picia Plusz active przed jakąś obszerniejszą nauką i w sumie myślę że to mi pomaga. Pobudza i sprawia wrażenie jasności umysłu ) polecam
editti
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 15:58

tabletki sesja

Post autor: editti »

ej a mam takie pytanie czy znacie jakies inne tabletki po ktorych nawet na drugi dzien sie zapomina wszystkiego co sie nauczyło takie ktore DZIAŁAJĄ

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2008 18:17 ]
ej a wiecie moze w jakim dziale w aptece samoobsługowej znajde te wszystkie dopalacze a moze lekarz coś wie warto isc czy sie tylko wygłupie
aetryu
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2008, o 12:19

Re: tabletki SESJA

Post autor: aetryu »

Jestem pewien, ze zwracając sie do lekarza ej, wuzup doc wygłupisz się ] Z tego co się orientuje to z lekow, ktore dostaniesz bez recepty najefektywniejszy jest tussipect. Natomiast, jezeli masz jakiegos znajomego lekarza, popros o nootropil.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: tabletki SESJA

Post autor: rigor mortis »

Aż strach Was czytać. jeśli będąc, jak sądzę, w liceum, nastawiacie się na używanie takich środków, to co zrobicie na studiach? Przecież nie jesteście maszynami, którym wystarczy podładować akumulator, by pracowały.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości