Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witaj.
Dla każdego kandydata jest przygotowany inny zestaw pytań.
Pytania dotyczą wiedzy ogólnej z zakresu anatomii, biologii i chemii.
Należy się również spodziewać dodatkowych pytań ogólnych.
Pozdrawiam:)
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witam wszystkich zainteresowanych!
Informujemy, że od jutra kontakt z nami może być utrudniony, ponieważ jedziemy już do Tarnopola towarzyszyć kandydatom podczas pierwszego tygodnia rozmów kwalifikacyjnych.
Jutro na forum podamy Wam aktualne ukraińskie numery, pod które będziecie mogli dzwonić do końca tego tygodnia.
Będziemy się starać odpowiadać na wasze maile 2-3 razy dziennie.
Pozdrowienia!
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witam.
Podaję aktualne ukraińskie numery, pod które możecie dzwonić.

Uwaga!
Każdy student musi zapłacić za ubezpieczenie medyczne odrazu po rozmowie kwalifikacyjnej, koszt ubezpieczenia to 750hrv.

Pozdrowienia!
jacksonguitar
Posty: 17
Rejestracja: 1 lip 2012, o 23:23

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: jacksonguitar »

A ile kosztuje rok studiowania ? Chodzi mi i kwotę którą trzeba zapłacić uczelni
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Czesne za rok to:
medycyna (z językiem wykładowym angielskim) 3,750$
stomatologia (z językiem wykładowym angielskim) 4,100$
Pozdrawiam!
kiko13
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2012, o 09:18

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kiko13 »

To wszystko brzmi swietnie, chetnie wybralabym sie do tego Tarnopolu gdyz Lwow wydaje sie byc przereklamowany (chociaz.? ), ale obawiam sie ze nikt raczej nie zapewni mi ze bede mogla sie przeniesc ze stomatologii do Polski jak najszybciej, prawda? Bo tylko to mnie martwi, inne kwestie da sie jakos rozwiazac. Slyszalam takze ze znacznie ciezej jest ze stomatologia m.in. ze wzgledu na to ze sa bardzo duze roznice w programie pomiedzy Polska a Ukraina. Jak to jest naprawde?

Kapsaicyna, jak Tobie udalo sie przeniesc? Czy wysoka srednia przyczynia sie lub pomoga jakkolwiek w przeniesieniu? Gdzie teraz studiujesz?
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witaj.
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale mamy pełne ręce roboty, nawet nie spodziewaliśmy się takiej ilości chętnych do podjęcia studiów w Tarnopolu.

Jak mi się udało? Po prostu wybrałam dokumenty z Tarno, złożyłam na ŚUMie, dopełniłam wszelkich formalności i terminów i już:)

Nie, nikomu nie radzę windować sobie ocen, jak to mają w zwyczaju studenci na innych ukraińskich uczelniach, którzy planują się przenosić

Średnia ocsylująca w granicy 4 jest w zupełności wystarczająca.

Pozdrawiam i zapraszam do Tarno:)
kiko13
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2012, o 09:18

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kiko13 »

Czyli nawet gdybym wybrala sie na moja ukochana stomatologie, dalej jest mozliwosc przeniesienia sie? Bo zdaje sie to Ty wypowiedzialas sie w innym watku, ze sa straszne roznice w programie. Wiesz, nawet gdyby mnie cofneli o rok to mnie to nie martwi, byle by sie dostac i przeniesc!
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Tak, są różnice, które obejowały starsze roczniki stomatologii, więc kiedy studenci się przenosili to byli cofani ze względu na różnice w programie.
Dlatego też Dziekanat w Tarnopolu zmienił program, jednocześnie zmiejszając różnice programowe.
Owszem, różnice w programie są dla studentow stomatologii większe niż dla studentów medycyny ale absolutnie nie wykluczają możliwości przeniesienia się.
Pozdrawiam!
kiko13
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2012, o 09:18

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kiko13 »

Mogą i mnie nawet cofnąć o rok, byle była możliwość przeniesienia się do polski na którymś roku-). Wszystko brzmi swietnie, dziękuje ci bardzo i do zobaczenia któregoś dnia na uniwersytecie w tarnopolu

kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

nie ma za co:)
zapraszam!
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Pierwszy etap rozmów kwalifikacyjnych zakończony!
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy się dostali:)

Kolejne rozmowy kwalifikacyjne rozpoczynamy pod koniec lipca.
ZAPISY TRWAJĄ!

Pozdrowienia:)
kiko13
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2012, o 09:18

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kiko13 »

[niedozwolona reklama]
strona nie dziala, czy ktos moglby mi powiedziec dlaczego?
i podac inny, dzialajacy link?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości