tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Kinga

Re: tchórzofretki

Post autor: Kinga »

pora najlepiej Wiosna lato ,potem rodząb się słabsze mioty
on 27

Re: tchórzofretki

Post autor: on 27 »

moja znajoma ma parke tchorzfretek i niedawno sie jej urodzily male, a ona chce je sprzedac i mysle ze nie za tyle co w sklepie tylko taniej, informacje na temat tchorzofretek pod nr tel .889194876
d

Re: tchórzofretki

Post autor: d »

jakijest okres adaptacyjny fretki? wlasnie zakupilismy jedna i nie daje sie wziac na rece, gryzie i zastanawiamy sie czy w ogole sie przyzwyczai.
ania

Re: tchórzofretki

Post autor: ania »

mam Freda od miesiąca i do tej pory nie reaguje na swoje imię czy nauczenie go tego zajmuje duŻo czasu?
anika

freciunia

Post autor: anika »

[quote="goosiak"] w kazdym sklepie zoologicznym ja kupisz.trzeba zamowic lub przez neta.


:) [/i][/b]
anika

freciunia

Post autor: anika »

Pomózcie.Bardzo bym chciała kupić sobie fretke.Ale nie wiem gdzie?Przez internet jest tańsza niŻ na zamówienie o 20zł.Ale obawiam się jej kupowania przez internet i teraz nie wiem co robić.A tak wogóle to duŻo przy niej jest roboty?Niech ktoś mi odpisze na email. [at].pl (z góry dziekuje za odpowiedz.) -)[/b]
ania

Re: tchórzofretki

Post autor: ania »

czy frtka moŻe chodzić po domu i ile kosztują fretki :twisted:
ania

Re: tchórzofretki

Post autor: ania »

to znowu ja czy frtka moŻe chodzić po domu i ile kosztują fretki nr gg 3026356 piszcie szybko
Kajka

Re: tchórzofretki

Post autor: Kajka »

Mam 3 miesieczna fretke od 3 dni. I nie wiem czy moge ja wypuszczac do psa jak sie fretki bawia z psami bo czytalam ze moga sie zaprzyjaznic?
Bogushiasss
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2006, o 19:34

Re: tchórzofretki

Post autor: Bogushiasss »

jeśli by były chowane ze sobą od małego to mogą sie zaprzyjaźnić. Twoja freta jak ją wypuścisz ( poniewaz jest juz dorosła) bedzie atakować psa . . .
DIABLICA

Re: tchórzofretki

Post autor: DIABLICA »

:evil: posiadam fretke od 4 dni jest młodym samcem słyszałam ze moŻnaoddac do kastracji ok 10 miesiecy czy to prawda
:yahoo:
aniouka

Re: tchórzofretki

Post autor: aniouka »

mi weterynarz powiedział, Że ok 8 m-ca moŻna kastrować



a wie ktoś moŻe ile czasu moŻe upłynąć, Żeby fretka reagowała na swoje imię
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

To zależy ile czasu poświęca się na zabawę z fretką. Jeśli dużo się z nią bawi, mówi do niej i daje przysmaki na reakcje na imię może nauczyć się reagować niesamowicie szybko. Przy czym fretka troszkę jak kot, chodzi łasnymi drogami i nie zawsze będzie przychodzić na dźwięk swojego imienia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość