Technologia chemiczna PW 2013

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
wednesday
Posty: 19
Rejestracja: 9 paź 2011, o 15:23

Technologia chemiczna PW 2013

Post autor: wednesday »

Hej Od października będę studiowała technologię chemiczną na Politechnice Warszawskiej. Jestem ciekawa czy są tu jakieś osoby, które również wybierają się na ten kierunek na PW. Fajnie byłoby się trochę poznać
Awatar użytkownika
Anche93
Posty: 23
Rejestracja: 8 lip 2013, o 09:38

Re: Technologia chemiczna PW 2013

Post autor: Anche93 »

Politechnika wita
Awatar użytkownika
wednesday
Posty: 19
Rejestracja: 9 paź 2011, o 15:23

Re: Technologia chemiczna PW 2013

Post autor: wednesday »

Miło mi ) Studiujesz też ten kierunek ? Mogłabyś powiedzieć mi coś na temat akademików ? Czy są tam jakieś warunki do nauki ?:) z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Anche93
Posty: 23
Rejestracja: 8 lip 2013, o 09:38

Re: Technologia chemiczna PW 2013

Post autor: Anche93 »

Studiuję, ale o akademikach wiem niewiele, bo sama w nim nie mieszkam, ale osoby które mieszkają jakoś nie narzekały na brak warunków do nauki (chociaż jeden kolega najpierw mieszkał z Hindusem, a później z Wietnamczykami to mówił, że nocami bywało głośno ). Z tego co wiem, w każdym z nich są pokoje do cichej nauki (ale nie wiem, czy w praktyce są to takie ciche miejsca), a przy Akademiku, Babilonie i Żaczku są nawet biblioteki, więc tam to już na pewno znajdzie się miejsce do nauki.
Sama praktykuję uczenie się przy stołach na wydziale, ale to jest dobre tylko w godzinach, kiedy już są małe szanse na spotkanie kogoś znajomego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości