Techologia chemiczna!!!

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
puryna
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:15

Techologia chemiczna!!!

Post autor: puryna »

Witam! Mam pytanie na temat progów na technologię. Orientuje się ktoś
Pozdrawiam:)
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Techoooologia chemiczna!!!!

Post autor: keehl »

W zeszłym roku na PWr przyjęli wszystkich, nie bawili się w organizowanie kilku list.
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: Techologia chemiczna!!!

Post autor: Pakolla Malajestra »

na kierunki chemia, fizyka, technologia chemiczna kto złożył, ten został przyjęty - wszystkich przyjmują we Wrocławiu i na UWr i na PWr, jest jedna lista.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Techologia chemiczna!!!

Post autor: keehl »

Na innych uczelniach też próg jest raczej niski albo go nie ma w ogóle na chemiczne kierunki. Może na PW czy AGH trzeba trochę więcej, ale najlepiej jak sprawdzisz na stronie uczelni.
Bella Donna
Posty: 198
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:03

Re: Techologia chemiczna!!!

Post autor: Bella Donna »

Na AGH spokojnie 65% z pierwszej rekrutacji
swimmerek
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:07

Re: Techologia chemiczna!!!

Post autor: swimmerek »

Czy ktoś może mi powiedzieć jak było w przypadku TechChem na PW? Czy przyjmowali wszystkich? Wiem, że w poprzednim roku był to kierunek zamawiany, więc w tym roku o ile może spaść próg? Jaki był próg w 2011 roku?
Awatar użytkownika
Anche93
Posty: 23
Rejestracja: 8 lip 2013, o 09:38

Re: Techologia chemiczna!!!

Post autor: Anche93 »

W zeszłym roku ze względu na to, że był kierunek zamawiany to przyjęli jeszcze ze 20 osób więcej, chociaż też oczywiście nie wszystkich. Ja bym nie liczyła na to, że próg spadnie, zwłaszcza, że w tym roku matura z chemii była łatwiejsza od poprzedniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość