Tegoroczni kandydaci na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Gregory »

Czasami dosięgają
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

festiwal piw. to ja na pewno nie wrócę tego samego dnia do domu
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

Piwo Rycerskie Mocne
Pwo to powstaje dzięki wyjątkowej kompozycji naturalnych składników: krystalicznie czystej wody ze złóż głębinowych, najwyższej jakości słodu i polskiego chmielu warzone pod okiem doświadczonych piwowarów.i

Piwo Hammer
Niepowtarzalność piwa, to pełny zdecydowany smak, ciemnobursztynowa barwa i szlachetny chmielowy aromat otrzymane dzięki najwyższym i nienagannym standardom produkcji z wykorzystaniem unikalnych technologii browarniczych. Wysoka zawartość ekstraktu i alkoholu sprawia, że piwo to cieszy się uznaniem piwoszy, którzy cenią nie tylko dobry smak, ale i jego moc.

Piwo BraX
Piwo BraX produkowane jest na bazie bardzo wysokiej jakości słodu jasnego z własnej słodowni oraz wysoko aromatycznego polskiego chmielu. Do jego produkcji używamy drożdży z własnej produkcji. Szczep drożdży sprowadzany jest
z Instytutu Weihenstephan w Niemczech.

Piwo Karlik
Piwo to wyróżnia bursztynowa barwa, idealna klarowność, gęsta biała piana oraz chmielowy aromat. Specjalnie opracowana mieszanka słodów pochodzących z najlepszych słodowni kształtuje barwę i delikatność piwnego smaku.

Piwo Pils
Piwo to charakteryzuje delikatny i przyjemny smak oraz doskonała klarowność i połysk. Perli się wspaniale masą pęcherzyków dwutlenku węgla, pnących się do góry i tworzących okazały grzybek grubej, białej i trwałej piany.


te piwa produkuje się na opolszczyźnie, niestety żadnego nie próbowałem i nie moge powiedzieć czy te opisy są prawdziwe
Dla mnie bezkonkuręcyjny jest ZIELONY LESZEK
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: darthbrother »

Chemik - Rycerskie to ja chyba nawet gdzieś w Elblągu widziałem.ale tylko CHYBA.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

ej dzisiaj widziałam piwo o nazwie Amsterdam, mające 11.6 %. trochę się zdziwiłam, po jednym leżałabym już na jezdni.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: darthbrother »

godivablues - to ten Amsterdam prawie jak wino
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

darthbrother, nigdy tego nie piłam, ale kolega specjalnie mnie zaprowadził żeby pokazać nieźle musi klepać, ale ciekawe jak smakuje
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: darthbrother »

Mamy całe 6 lat i jedną wątrobę na degustację
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

a oczywiście 2/3 wątroby możemy się pozbyć, na 1/3 spokojnie pozyjemy
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Gregory »

W Toruniu i Olsztynie są jaakieś orginalne browary? (no i wychodzę na alkoholika )
Awatar użytkownika
nataila
Posty: 117
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:13

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: nataila »

coś ty, na zaherach się nie da dostać mandatu, trzeba się chyba naprawdę postarać. za bramą owszem można
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Gregory »

Dziewczyny latały po klasach ze skarbonką i prośbą o dofinansofanie na mandat za picie w miejscu publicznym(zahery). TAk, widziałem ten mandat Ponoć jeden prof. też się dorzucił
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

ja mam pecha jesli chodzi o takie mandaty, nie straszcie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości