Tegoroczni kandydaci na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: littledream »

Morfeusz , czasem mam wrażenie ,że studiowałeś wszędzieP hehe naprawdę nie ma testu? to jak maja zamiar zrobić grupy językowe, na podstawie ocen z liceum? przecież to wogóle nie adekwatne. hmm według mnie to dziwne. w takim razie wrzucą mnie chyba na niemiecki czego bym nie chciała P o ILE SIĘ TUTAJ DOSTANĘ- bo im bliżej wyników tym bardziej wątpię. Ale forum fajne i przyjemne ,więc zostaję i się udzielam
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Padre Morf »

littledream pisze:Morfeusz , czasem mam wrażenie ,że studiowałeś wszędzieP
mam info z pierwszej ręki po prostu
littledream pisze:w takim razie wrzucą mnie chyba na niemiecki czego bym nie chciała P
wszyscy mają angielski z egzaminem na 2 roku.
Kazia
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:58

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Kazia »

Pani powiedziała, że mogę wpisać te ze świadectwa ukończenia szkoły.
A lata należy wpisać tylko licealne- ile się uczyło języka.


na pewnoD?
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: littledream »

Kazia.

Powtarzam tylko to co powiedziała mi Pani z rekrutacji do której dzisiaj dzwoniłam.
Że chodzi o lata nauki języka w liceum i jeżeli nie pamiętam z półrocza to mam wpisać ze świadectwa.
Jeśli nie jesteś pewnagt
Najlepiej napisz do nich maila lub zadzwoń- kto pyta nie błądzi.
Kazia
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:58

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Kazia »

ok,dzieki:)
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: ulala »

czy egzamin FCE zwalnia z uczeszczania na ang ? na medycznych uczelniach pewnie nie /
Kazia
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:58

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Kazia »

zadam głupie pytanie dotyczące tych ocen bo mnie to bardzo ciekawiD
czy ktos moze domysla sie dlaczego akurat oceny z 1 semesrtu trzeba podac a nie ze swiadectwa ukonczenia szkoly)?
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Halius »

Może drugi semestr uznali za mało miarodajny, gdyż nauczyciele mogli niektórym naciągać oceny, żeby nie psuć ładnego świadectwa
Kazia
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:58

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Kazia »

z pewnoscia tak:)
musze w takim razie zmienic to bo zla ocene wpisalam z angola]
powodzenia studenci:D!
aneia
Posty: 16
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: aneia »

moim zdaniem to dziwne, że chodzi o język tylko w liceum, skoro nigdzie tego nie zaznaczyli.

było napisane: lata nauki języka. i tyle. zdawało mi się, że takie sformuowanie oznacza ogólne lata nauki.

co za ludzie. no oczywiście napiszę w tej sprawie do nich maila, wam też wierzę oczywiście ) bo już mnie nic nie zdziwi chyba. hehe.



-
a właśnie, mam jeszcze pytanie.
czy w odpowiednim terminie (do 26.06) należy dostarczyć do biura rekrutacji formularz zgłoszeniowy z dowodem opłaty? (jak na przykład w gdańsku)

bo cały czas żyłam w takim przeświadczeniu, coś mnie natchnęło, żeby jednak uważnie przeczytać niektóre rzeczy na stronie. i jest tam napisane, że dokumenty tylko po znalezieniu się na liście.

z tego wynika, że żaden dowód wpłaty nie jest im potrzebny ani formularz zgłoszeniowy wcześniej?
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Halius »

A po co im dowód wpłaty? Twoja kasa ma wpłynąć na konto do 26 czerwca. Nie wpłynie - zostajesz skreślony z listy.
aneia
Posty: 16
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: aneia »

nie wiem po co. innym uczelniom jakoś po coś jest potrzebny, ale dziękuję za odpowiedź )
vimatusia
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2009, o 17:25

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: vimatusia »

mam pytanko nigdy nie umialam czytac ze zrozumieniem stad moje pytanie jesli chce zlozyc papiery na lekarski i na stome to musze 2 konto zakladac czy moge to juz na tym 1 zalozonym jakos zapisac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości