Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Cookie_
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2014, o 15:05

Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Post autor: Cookie_ »

Witam. Chodzę do II klasy LO w Człuchowie ( Pomorskie ) o profilu Biol-Chem. Chciałbym studiować na Biotechnologie. Lecz nie wiem, gdzie iść na studia. / Myślałem nad Uniwersytetem Jagielońskim. Co o nim sądzicie? Jakie inne miasta na studiowanie polecacie? Jednak z powodu, iż nie wiadomo, jak mi pójdzie matura to nie wiem, czy mnie przyjmą na Biotechnologie, więc tu moje drugie pytanie. Jakie inne studia proponujecie podobne do Biotechnologii ? Farmaceutyka,może coś ciałkiem innego ?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Post autor: kokardka »

Cookie_, nie istnieje coś takiego jak farmaceutyka, szybciej kosmonautyka (jest tylko farmacja)

btw. na farmację są wyższe progi niż na biotechnologię.
Cookie_
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2014, o 15:05

Re: Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Post autor: Cookie_ »

Oczywiście chodziło mi o farmacje ) Pisałem na szybko bo się śpieszyłem. Tak więc czekam na odpowiedź do mojego pytania: Gdzie polecacie studiować Biotechnologie?
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Post autor: marcin93 »

Moim zdaniem nie patrz na studia tylko odpowiedz sobie na pytanie w jakim zawodzie siebie widzisz.
Cookie_
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2014, o 15:05

Re: Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Post autor: Cookie_ »

Oczywiście chcę ukończyć studia Biotechnologiczne, lecz nie wiem gdzie studiować. Jestem w tym kompletnie zielony, więc założyłem ten temat byście mi coś pomogli. Jak sam przeglądam strony www. niektórych studiów to aktualności mają z 2008r.:!:
Cookie_
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2014, o 15:05

Re: Temat, który już zapewne był - Jakie Studia?

Post autor: Cookie_ »

Refresz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość