anatomia, histologia, embriologia, itp

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: jankes_medyk »

Kardiolog pisze:Pewnie właśnie wkuwa Bochenka
nigdy go nie widzialem na oczy - witek wystarczyl mi w zupelnosci.b zreszta kiedy to bylo
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: Mårran »

Ja widziałam - bardzo przydatny jako stolik

No sporo jeszcze-nie-studentów ma jakąś szajbę dotyczącą pasji i powołania itp Ale trzeba zwrócić honor - kilkoro licealistów wypowiadało się z sensem

Ja np poczytałam sobie w wakacje co nieco o sercu. Ale nie wkuwałam nic, nie zawalałam wakacji i nie czułam z tego powodu powołania I co najważniejsze, nie czułam się z tego powodu mądrzejsza od innych. Ot, zainteresowanie i tyle
Pani Buka
karinia
Posty: 165
Rejestracja: 12 maja 2008, o 11:29

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: karinia »

a tak, chciałam coś napisac, bo mi się ten wątek spodobał, a się skończył
Co do Bochenka to jest też niezawodnym lekiem na bezsennośc! Tylko uwaga, działa bardzo szybko i przez nieostrożnośc w użytkowaniu może zrobic krzywdę
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: Jootka »

Kardiolog pisze:Ja widziałam - bardzo przydatny jako stolik
karinia pisze:Co do Bochenka to jest też niezawodnym lekiem na bezsennośc!
Ja tam widzialam sie z nim pare razy, osobiscie nie znam, ale slyszalam ze fajny jest rozdzial o proporcjach ciala U nas panuje dyktaturazielonej książeczki".
Kardiolog pisze:Ja np poczytałam sobie w wakacje co nieco o sercu. Ale nie wkuwałam nic, nie zawalałam wakacji i nie czułam z tego powodu powołania
Ja sobie wydrukowalam wzory najwazniejszych substancji toksycznych, powycinalam i wsadzilam do portfela To bylo wiecej niz glupie, zwlaszcza jak czlowiek stał w kolejce i szukał drobnych, a tu z boku nikotyna wylatuje

Galopującego powolania do podpierania wszystkich ktorzy sie zachwieją czy potkną ani niesienia ofiary tez nie czuje. Poki co uwazam sie bardziej za studentke nauk biologicznych niz medycyny, chociaz mam chwile oswieceniaboosh, przeciez ja kiedys bede ludzi leczyc! To tak pol zartem pol serio

Mi tez sie watek podobaltdiabel
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: doktorka »

Jootka pisze:U nas panuje dyktatura zielonej książeczki".

co wam pokaze, na moim blogu:D:D:D:D:D za jakis czas, bo poki co nie moge znalezc tego damn///
jankes_medyk pisze:oj jak nie ? - jak wszystko zdaje sie ladnie na 1terminach ma sie te 4miesiace wolnego lub no prawie 4

no nie wydaje mi sie, ja zdaje na 1 terminach i przy najlepszych wiatrach koncze 17. czerwca wiec to nie sa 4 miechy tylko 3,5 niecale. idziesz jutro na egzamin z patosyfu love?
sasanka55 pisze:to wreszcie oddaję się błogiemu resetowaniu i nadrabianiu zaległości towarzyskich
spadaj. nie przed egzaminem z pato, mikrobow i zalka z farmy. grrr.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: sasanka55 »

doktorka pisze:spadaj. nie przed egzaminem z pato, mikrobow i zalka z farmy. grrr.
przepraszam, dla mnie jak na razie wizja takiej kobyły materiałowej jest abstrakcją więc tym bardziej podziwiam mam nadzieję że pójdzie Ci dobrze i też będziesz mogła po tym odpocząć z satysfakcją
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: Korczaszko »

doktorka pisze:no nie wydaje mi sie, ja zdaje na 1 terminach i przy najlepszych wiatrach koncze 17.
moja uczelnia jest inna x.x 17 to ja mam pierwszy egzamin x.x
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: doktorka »

Korczaszko pisze:moja uczelnia jest inna x.x 17 to ja mam pierwszy egzamin x.x
a masz tez sesje ciagla, czyli egzaminy w trakcie normalnych zajec? nie? no widzisz, a ja mam. poza tym zalezy od tego, jak sie ustawisz z egzaminami, sa osoby, ktore beda walczyc do wrzesnia (i nie mowie o poprawkach).
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: littledream »

w tym Poznaniu to chyba wszystko jest na opak na medycznej, co Doktorka?
sesja ciągła hmmm, coś ta macie jeszcze inaczej z anatomią niż inne uczelnie, od zawsze u Was nie była fizyka wymagana . D o czym jeszcze nie wiem?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: Korczaszko »

doktorka, to wolę moją dziwność :* przynajmniej 2 dni wolnego przed egzamem
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: doktorka »

littledream pisze:coś ta macie jeszcze inaczej z anatomią niż inne uczelnie
mamy 1,5 roku anatomie, egzamin jest zima na 2 roku.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: Mårran »

A w zeszłym roku trzeba było tam w czerwcu wszystkie papiery zawieźć łącznie ze świadectwem z liceum oO I oczywiście nie zdążyłam badań zrobić i pociągiem do Poznania jechałam rano ostatniego dnia

A anatomię to z jednej strony wolałabym przez 1,5 roku, bo na neuro więcej czasu, ale ja bym po wakacjach nic nie pamiętała już
Pani Buka
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: anatomia, histologia, embriologia, itp

Post autor: doktorka »

no caly 3 sem jest nerłoltrzygi

tak, moja uczelnia to biczys, ale coz- moja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 28 gości