Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: fruityguy »

Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć w jakich dniach pokazują kolejne listy przyjętych na UM w Łodzi.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: godziasia »

a skąd ktokolwiek może to wiedzieć? Będzie wiadomo dopiero bliżej ogłoszenia wyników pierwszych, w ubiegłym roku lista pierwsza była bardzo szybko, chyba już 5 lipca, czy coś cirka ebaut.
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Re: Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: fruityguy »

aha a powiedzcie mi jeszcze dlaczego w tamtym roku obniżyli progi na dużo kierunków ma UMie w Łodzi dopiero 30.09 ? to jak to jest? dzień przed rozpoczęciem roku dzwonią ( o ile mają taki zwyczaj), że jednak się dostałeś ?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: godziasia »

nie mam pojęcia, bo ja się dostałam z pierwszej listy ale myślę, że wstępnie założyli niższe progi i się nie przeliczyli - ludzie powoli, powoli zabierali papiery na inne uczelnie, inne kierunki, i w końcu mieli jeszcze miejsca więc i progi spadłyale to moja teoria hipotetyczna, nie musi być prawdziwa
i mogą do Ciebie zadzwonić, UMed potrafi zaskakiwać
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Re: Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: fruityguy »

może ktoś mi tutaj napisać albo na gg, bo nadal nie rozumiem. Na stronce UMEDu jest napisane, że do 13.07 osoby zakwalifikowane muszą złożyć papiery. Więc po tym terminie ci co się dostali z pierwszej listy a nie zrobili tego to są wykreślani i zastępują ich ludzie co byli poniżej progu ? ]
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: godziasia »

do 13.07 osoby zakwalifikowane muszą złożyć papiery. Więc po tym terminie ci co się dostali z pierwszej listy a nie zrobili tego to są wykreślani i zastępują ich ludzie co byli poniżej progu ? ]
tak. Hipotetyzując:
Jeśli interesuje Cię uczelnia inna niż Łódź (np. Wawa), na którą się z pierwszej listy nie dostałeś, a Łódź traktujesz jako wyjście awaryjne ("jak nie dostanę się do Wawy, to może chociaż do Łodzi"), i w Łodzi dostaniesz się z pierwszej listy, to złóż tu, w Łodzi, papiery i czekaj na następne listy w Wawie. Bo tam cały czas bierzesz udział w rekrutacji. I powiedzmy dostajesz się w Wawie z trzeciej listy, wtedy zabierasz papiery z Łodzi i zawozisz do Wawy, zwalniając w ten sposób jedno miejsce na naszym UMedzie.
Mam nadzieję, że jasno to brzmi
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Re: Terminy ogłoszenia list przyjętych UM ŁÓDŹ

Post autor: fruityguy »

Klir Dzięki godziasia . Widzę, że nam się zrobił prywatny temat A Ty co i gdzie studiujesz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości