To będzie najmniejszy pies na świecie?

Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: Madlene »

Mieści się w dłoni, jest nadzwyczaj żywiołowy, a przy tym czujny jak prawdziwy stróż. Czy miniaturowy ratlerek ze Strzelina będzie najmniejszym psem na świecie?

Państwo Nowiccy ze Strzelina mają ponad 150-letnią tradycję hodowli psów rasy Ratler i Chihuahua. Niewiele ponad trzy miesiące temu przyszedł na świat prawdopodobnie najmniejszy pies świata. Mimo że jest rasowym ratlerkiem, to jego wymiary są znacznie mniejsze od uznawanych za najmniejsze na świecie chihuahua.


- Hoduję te pieski od 40 lat. Wcześniej trzymali je mój ojciec i dziadek, i nigdy jeszcze nie widziałem takiego maleństwa. Jak się urodził, był mniejszy od kciuka. Tydzień trwała walka by przeżył, bo był tak słaby, że nie mógł nawet główki podnieść do ssania mleka. Ale uparliśmy się z żoną, że go wychowamy. Takie maleństwo rodzi się raz na sto lat - mówi Antoni Nowicki.
1.jpg
Doradca10
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2011, o 10:24

Re: To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: Doradca10 »

Sliczny Maluszek:)

Kod: Zaznacz cały

domowyprzyjaciel.blogspot.com/2011/02/psy-i-ludzie.html
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: talagia »

zaczynajac od tego, ze taka rasa jak ratler nie istnieje.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: Collo »

Ładny piesek
zaczynajac od tego, ze taka rasa jak ratler nie istnieje.
czepiasz się
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: WojtekB »

Nie wiem czy Słownik Wyrazów Obcych jest odpowiednim źródłem informacji na temat ras psów

Jeżeli chcemy znaleźć wiarygodne informacje to najlepiej szukać ich na stronie pfk.org.pl (tu nie widnieje taka ras, są za to pinczery).
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: karteczka88 »

ok
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
aha
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2010, o 15:45

Re: To będzie najmniejszy pies na świecie?

Post autor: aha »

Nie wiem czy taka rasa istnieje, czy nie, ale ten maluch wygląda bardzo słodko. Chociaż w moim domu akurat bałabym się takie maleństwo trzymać, ponieważ bym go musiała często szukać pod fotelem, czy za szafami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości