mam pytanie...

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Ulcia9970
Posty: 4
Rejestracja: 4 sty 2008, o 15:29

mam pytanie...

Post autor: Ulcia9970 »

hmmm chcialam zapytac co to znaczy ze profil klasy jest socjalny? O czy jest to nauka i czym sie w takich klasach zajmuje ?


Bardzo prosze o odpowiedź.


michicho
Posty: 131
Rejestracja: 26 gru 2007, o 15:13

Re: mam pytanie...

Post autor: michicho »

Mi się na myśl nasuwa jedynie to, że albo będziesz tam uczona socjologii :p
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: mam pytanie...

Post autor: Marzena »

A wpisz sobie w google profil socjalny-tam jest napisane co na nim uczą.
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: mam pytanie...

Post autor: Sunflower77 »

Socjologia kojarzy mi się z ludźmi, badaniem zachowań człowieka w różnych sytuacjach, ogólnie rzeczy związane z człowiekiem.
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: mam pytanie...

Post autor: Kasia;) »

Wg mnie profil socjalny nastawia się przede wszystkim na nauki humanistyczne i przyrodnicze. Ludzie wybierający taki profil uczą się przede wszystkim o zachowaniach człowieka i jego funkcjonowaniu w społeczeństwie, kształtowaniu się społeczeństw ludzkich na przełomie dziejów itp.
pichichi
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2008, o 14:12

Re: mam pytanie...

Post autor: pichichi »

siemka, studiuje zaocznie fizjoterapie w Poznaniu ale od przyszlego roku chcialbym przeniesc sie na dzienne czy jest taka mozliwosc, jak to wyglada wogole Aha a na dzienne chcialbym sie przeniesc do innej uczelni ale ten sam kierunek co studiuje. Niech ktos bedzie taki dobry i odpowie mi na to pytanie, prosze to dla mnie wazne
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: mam pytanie...

Post autor: Marzena »

pichichi a mógłbyś coś napisac jak Ci sie studiuje w Poznaniu , czy jest ciężko, czy ciekawy kierunek itp itd.
Jakbys mogl to zagadaj do mnie na gg albo pisz na forum.
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: mam pytanie...

Post autor: DK »

Mi sie wydaje ze jest to klasa w której ucza sie razem osoby z roznymi dysfunkcjami wraz z innymi zdrowymi uczniami. Moj kolega chodził do takiej klasy, ale mozliwe ze mi sie nazwa pomyliła.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: mam pytanie...

Post autor: Vinci »

Mi sie wydaje ze jest to klasa w której ucza sie razem osoby z roznymi dysfunkcjami wraz z innymi zdrowymi uczniami.
Takie klasy nazywają sie integracyjnymi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości