Ciąża bez stosunku

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
subone
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2008, o 22:36

Ciąża bez stosunku

Post autor: subone »

Witam!

Wiem ze ten temat byl na tym forum omawiany wiele razy. znam nawet odnosniki do tych tematow. Ale na innym forum, jedna dziewczyna spytała sie czy jest mozliwe zapłodnienie bez stostunkultzn ręką i wszyscy jej odpowiadali żeoczywiście że jest taka możliwość",
ymmm . generalnie odpowiadali przeciwnie do Wasltrzynajmniej odnioslem takie wrazenie

to jest ten temat na tamtym forum:

No wiec, jestescie 100% pewni , tak jak pisala Aniaww, ze

"Nie da się praktycznie zajść w ciążę bez odpowiednio skierowanych czynności. Przeniesienie jest możliwe jedynie w trakcie aktu płciowego, np. na dłoni, jeżeli natychmiast po wypłynięciu plemników (ejakulacja lub kropelkowanie) zostaną one wprowadzone do pochwy kobiety. Żadne inne przeniesienia - na desce klozetowej, na basenie, w wannie, na ręczniku itd są niemożliwe. ?

Bo jedni mówią tak drudzy inaczej i już sam nie wiem, a wolałbym miec zupełnie jasne stanowisko w tej sprawie

Bo moja sytuacja wyglądała tak:

uprawiam seks z dziewczyną.pozniej jakims sposobem znalazla sie sperma na mojej dloni, oczywiscie jest od razu wytarta w chusteczke. Zaraz potym musze wyjść szybko do miasta, ubieram buty, kurtke. Ide z 6 minut do bankomatu, tą ręką która była wytarta w chusteczkeltale nie umyta,bo sie spieszylem i zapomnialem wbijam kod pin, zabieram kase ide do sklepu, ta sama reka daje ekspedientce kase za rzeczy w sklepie.

I po tym wszystkim sobie pomyślałem czy jest możliwa taka sytuacja, że mimo że wytarłem rece istnieje taka możliwość by jakimś cudem jakies tam plemniki znalazły sie na tym bankomacie co wbijalem kod pin, albo na pieniadzach co dalem ekspedientce? No i jeszcze w wyniku pewnych zbiegów okoliczności czy takie plemniki mogłby coś hmm zdziałać"?

tzn macie 100% pewnosci ze takie cos jest niemozliwe?
czy jestescie ekspertami w tych sprawach, np ktos jest seksuologiem czy cos w tym rodzaju?

Pewnie wyglada to na jakąś paranoje z mojej strony i moze to jest paranoja, ale jakies 100% jasne stanowisko pomogło by mi bardzo

Dzięki i Pozdrawiam!
Szymon
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, o 21:39 przez subone, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: badger »

subone pisze:tzn macie 100% pewnosci ze takie cos jest niemozliwe?
tak, to jest niemożliwe.
subone pisze:Pewnie wyglada to na jakąś paranoje z mojej strony
tak, to jest paranoja
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: malgosi35 »

Sam sprawdź. Weź mikroskop, trochę ejakulatu. zrób cienki rozmaz i obserwuj jak długo będą żyły plemniki. możesz je podsyszyć chłodnym strumieniem z suszarki.
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: Anielica88 »

plemniki musza miec odpowiednie srodowisko by moc przezyc a w pochwie maja odpowiednie srodowisko, poza nia zyja bardzo krotko i nie ma takiej mozliwosci by moc zapłodnic sie w ten spososb.
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: DMchemik »

malgosi35 pisze:Sam sprawdź. Weź mikroskop, trochę ejakulatu. zrób cienki rozmaz i obserwuj jak długo będą żyły plemniki. możesz je podsyszyć chłodnym strumieniem z suszarki.
2 dni na szkiełku podstawowym, temp. ok. 25 stopni, oczywiście nakryte szkiełkiem nakrywkowym.
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: yeast »

DMchemik pisze:2 dni na szkiełku podstawowym, temp. ok. 25 stopni, oczywiście nakryte szkiełkiem nakrywkowym.
tak, ale ruchawe to one zbyt nie są juz po krotkim czasie.
subone
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2008, o 22:36

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: subone »

aha, w takim razie rozumiem juz.a tak jeszcze zeby sie juz dopytac do konca to nawet gdyby ten bankomat albo sklep był oddalony nie o 6 min tylko o minute drogi to też nie ma szans na takie coś, zgadza sie?

wiem ze to idiotyczne, no ale jak juz z Wami zagadałem to chce wszystko sie dowiedziec.

Pozdrawiam!
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: Kasia;) »

Nie ma takiej możliwości, żebyś w takich okolicznościach został tatusiem i masz rację to w 100% paranoja
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: Korczaszko »

no ale jak to sobie wyobrażasz? w spermie są miliony (czy tysiące?) plemników a na tej Twojej ręce ile mogło ich zostać? do tego ekspedientka musiałaby od razu skoczyć do łazienki, żeby te plemniki wprowadzić głęboko do pochwy. To nie jest możliwe żeby w taki sposób kogokolwiek zapłodnic
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: badger »

pani Korczaszko pisze:w spermie są miliony (czy tysiące?) plemników
w ejakulacie 200-300 milionów. A zapasy plemników w najądrzach starczają na dwie ejakulacje w ciągu 12 godzin.
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: Kasia;) »

Aha i jeszcze jedno- nastepnym razem myj ręce po czymś takim, nie dlatego, że możesz kogoś zapłodnić przez przypadek, tylko dlatego, że to obrzydliwe- może jeszcze bułki w tym sklepie kupowałeś i sam je sobie pakowałeś.
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: malgosi35 »

DMchemik pisze:2 dni na szkiełku podstawowym, temp. ok. 25 stopni, oczywiście nakryte szkiełkiem nakrywkowym.
.cienki rozmaz, podsuszony. i dwa dni, wątpię.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Ciąża bez stosunku

Post autor: Korczaszko »

badger, tak mi się wydawało że miliony ale co ja tam wiem.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości