wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Ulcia9970
Posty: 4
Rejestracja: 4 sty 2008, o 15:29

wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: Ulcia9970 »

Witam! Ja trenuje taekwon-do i dzisiaj mialam pokaz no i wlasnie na tym pokazie jak lamalam deski raz zle trafilam nogą a przygrzalam mocno. Bardzo boli mnie palec u nogi, spuchl i zaczyna robic sie siny, nie moge nim ruszac. Co mi moglo sie stac z tym palcem. Bardzo prosze o odp. gory dziekuje

[mod] Zabrania się zakładania tematów w celu uzyskania informacji na temat swojego stanu zdrowia, lub uzyskania diagnozy medycznej. W tej kwestii konsultuj się ze specjalistą. [/mod]
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2008, o 10:32 przez Ulcia9970, łącznie zmieniany 1 raz.
grzyb_m
Posty: 994
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:50

Re: wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: grzyb_m »

Idź do lekarza i zrób prześwietlenie a dowiesz sie co Ci jest W takich przypadkach nie ma co czekać i zastanawiać się czy to złamanie, czy może tylko stłuczenie.
Ulcia9970
Posty: 4
Rejestracja: 4 sty 2008, o 15:29

Re: wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: Ulcia9970 »

poszlabym z checią ale chirurg bedzie dopiero w piatek i wlasnie dlatego sie tak zastanawiam:)
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: Padre Morf »

z takim czymś to lepiej do ortopedy
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: Mrówek »

Na ostry dyżur do szpitala bym poszła bo może być jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: Aniaww »

Jak najbardziej może być złamany - udaj się na ostry dyżur, a nie czekaj na chirurga w przychodni.
Dawifd
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2008, o 16:03

Re: wybicie, zlamanie czy jeszcze cos innego??

Post autor: Dawifd »

Najprawdopodobnie może być stłuczony, tylko. Mi sie kiedyś ręka wygięła do tyłu. Poszłem do chirurga, zrobili rengena i tylko słuczona. Do szkoły szedłem z fioletowym nadgarstkiem.

Ale ty też idź do chirurga.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości