medycyna niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lololol3
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2008, o 14:11

medycyna niestacjonarne

Post autor: lololol3 »

Jaki był zeszłoroczny próg na niestacjonarne- orientuje sie ktoś może?
Ostatnio zmieniony 15 lip 2008, o 12:39 przez lololol3, łącznie zmieniany 1 raz.
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: dingbat »

wydz. lek. - 169
wydz. lek.-stom. - 183
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Przemeqq »

Równie interesujący dla autora tematu powinien być również próg pieniężny.
flexible
Posty: 112
Rejestracja: 24 maja 2008, o 19:46

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: flexible »

Przemeqq pisze:Równie interesujący dla autora tematu powinien być również próg pieniężny.
Skoro pyta to być może nie jest mu obcy
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: gatek »

Czy dobrze rozumiem że kandydaci którzy startowali na stacjonarne do wrocka nie muszą po raz drugi płacić opłaty rekrutacyjnej? Wystarczy że się zarejstrują internetowo ?
Aleksia****
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2008, o 22:44

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Aleksia**** »

Mam kilka pytań
Czy wie ktoś może ile kosztuje farmacje na niestacjonarnychNa Akademii Medycznej we Wrocławiu
Pozdrawiam!:)
Czy na studiach płatnych jest niższy poziom niż na stacjonarnych
Na jakiej zasadzie można się przenosić? np z niestacjonarnych na stacjonarne?
Pozdrawiam:)
briegers
Posty: 76
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:59

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: briegers »

gatek pisze:Czy dobrze rozumiem że kandydaci którzy startowali na stacjonarne do wrocka nie muszą po raz drugi płacić opłaty rekrutacyjnej? Wystarczy że się zarejstrują internetowo ?
tak, tak jest w zasadach rekrutacji
Ewa eR
Posty: 10
Rejestracja: 6 lis 2007, o 17:57

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Ewa eR »

Aleksia**** pisze:Mam kilka pytań
Czy wie ktoś może ile kosztuje farmacje na niestacjonarnychNa Akademii Medycznej we Wrocławiu
Pozdrawiam!:)
Czy na studiach płatnych jest niższy poziom niż na stacjonarnych
Na jakiej zasadzie można się przenosić? np z niestacjonarnych na stacjonarne?
Pozdrawiam:)
-farmacja to koszt 16 000 rocznie
-na niestacjonarnych poziom jest identyczny ze stacjonarnymi. wszyscy studenci mają razem, takie same zajęcia (co więcej, jeśli się nie przyznasz nikt nie będzie wiedział, że jesteś na płatnych )
-z tego co wiem, nie ma możliwości przeniesienia sie z niestacjonarnych na stacjonarne
ola89
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2008, o 15:52

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: ola89 »

W tamtym roku próg na niestacjonarną medycynę we Wrocławiu był 169pkt. Ale jak patrzę na aktualne listy, to się troszkę boję, bo mam 187pkt. Jak oceniacie moje szanse Jak wyglądał próg po pierwszej liście na niestacjonarną medyc.?
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: spideros »

ola89: Bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie Chociaz Cie rozumie, sam startuje na platne w Kato, mam 151 ptk, w Poznaniu prog rok temu byl 128, wiec powinno mi sie spokojnie z zapasem udac, ale tez sie martwie, ze np. Ci co maja np 155 zloza wszyscy :p Musimy byc dobrej mysli, pamietaj, ze masz 18 ptk zapasu w porownaniu z zeszlym rokiem, a to duzo! 3mam kciuki
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: gatek »

ola89, ja też z niedowierzaniem patrze na te progi I na ten zeszłoroczny ostateczny i tegoroczny na pierwszej liście. Jestem bardzo ciekawa jaki był pierwszy próg w zeszłym roku na niestacjonarna, bo jakos wierzyć mi się nie chce ze w tym roku może spaść z tych 224 do chociażby 170 Ja bym się ucieszyła oczywiście ale jakos no nie wiem czy tak może być może w tym roku więcej osób złożyło na płatne Wiadomo kiedy będzie następna lista ?
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: spideros »

to na niestacjonarne jest 1y prog 224 Kurcze rzeczywiscie wysoki, nie wie nikt jak to sie ksztaltowalo rok temu, ze spadlo do 169? No bo chyba sie w rok tak ludzie nie wzbogacili? Wg mnie spadnie, a czy do 170 to wypadalo by sie dowiedziec jak to sie ksztaltowalo rok temu
ola89
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2008, o 15:52

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: ola89 »

Właśnie! Jeśli ktoś wie, jak wyglądał próg na niestacjonarną medycynę po 2, 3 liście niech pisze! Byłaby to bardzo przydatna informacja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 86 gości