brak ambicji?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

W ogole ambicji nie macie. Biologia to powinna byc ostatecznosc bo chyba kazdy z was sie dostanie. NIe skladanie na kierunki medyczne jakies ? Napewno dobrze zdacie mature
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: brak ambicji?

Post autor: Korczaszko »

Człowieku co Ty w ogóle gadasz? żeby być cool trzeba iść na medycynę? bo kierunki medyczne są prestiżowe? jak ktoś kocha biologię to co w tym złego, że chce ją studiować?!
Dufin pisze:Na stronie UR znalazłam coś takiegonowe kierunki-biologia Czy biologia pojaw iła sie tam dopiero teraz, czy coś przekręciłam i ten kierunek jest tam dosśćstary?
hmm może nowe studia uzupełniające (magisterskie) są? O ile sie nie mylę koleżanka siostry kończy w tym roku biologię rozrodu
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: brak ambicji?

Post autor: nxxx »

Lepiej iśc na bio i być w niej niż świetnym i na siłę robić z siebie lekarza. Ale sama odczuwam nagonkę na med-kierunki, np. ojciec kiedyś ciagle powtarzał, że powinnam iśc na farmację, ale wreszcie zrozumiał, że nie to dla mnie

przepraszam za ot
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: brak ambicji?

Post autor: Batha »

Gekon, a nie wpadłeś na to, że to może kogoś interesować? nie wszyscy muszą wybierać kierunki medyczne, bądź tolerancyjny. Biolodzy też są potrzebni.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

Korczaszko pisze:Człowieku co Ty w ogóle gadasz? żeby być cool trzeba iść na medycynę? bo kierunki medyczne są prestiżowe? jak ktoś kocha biologię to co w tym złego, że chce ją studiować?!
No jesli ktosczuje powolanie to rozumiem. Rownie dobrze ktos kto kocha biologie moze studiowac medycyne.

Kazdy robi co chce, dobrze lub zle sam to juz wie najlepiej!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: brak ambicji?

Post autor: Korczaszko »

no właśnie sam to wie najlepiej ale nie mów że ludzie nie mają ambicji i nie wyśmiewaj ich wyboru (sama na biol się nie wybieram, ale nie lubię jakiegoś beznadziejnego wywyższania się)
Dufin
Posty: 117
Rejestracja: 25 maja 2008, o 10:19

Re: brak ambicji?

Post autor: Dufin »

Dziękuję za progi punktowe i zainteresowanie

Tu nie chodzi o ambicje, tylko durnym wydaje mi się pchanie tam, gdzie nie mam na co liczyć. Owszem, wolałabym farmację lub biotechnologię niż biologię, ale mierzę siły na zamiary
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: brak ambicji?

Post autor: zielenica »

Gekon pisze:NIe skladanie na kierunki medyczne jakies ?
za duża odpowiedzielność
wiem, jacy ludzie z mojego otoczenia się na to wybierają
myślę, że jednak trzeba liczyć się z tym, że nie każdy nadaje się do mówienia ludziom, że mają jakąś nieuleczalną chorobę.
nie kręci mnie medycyna w ogóle
nxxx pisze:ojciec kiedyś ciagle powtarzał, że powinnam iśc na farmację
kolega marzy o biotechnologii, a na siłę go chcę na medycynę
koleżance marzy się chemia, a jej mama nic tylkomedycyna, medycyna"


marzyła mi się neurobiologia, ale teraz mam czas na czytanie (nareszcie), pogmerałam w kilku biologicznych tematach. kij z neurobiol, genetyka populacji, ewolucjonizm. idę na biol (zrealizuję postawiony sobie w dzieciństwie cel: zostać kiedyś naukowcem)
Dufin pisze:wolałabym farmację lub biotechnologię niż biologię
gmeranie w cząsteczkach? ^^
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

zielenica pisze:myślę, że jednak trzeba liczyć się z tym, że nie każdy nadaje się do mówienia ludziom, że mają jakąś nieuleczalną chorobę.
Nie chodzilo mi glownie o medycyne. Jest wiele innych kierunkow na AM
Korczaszko pisze:ale nie lubię jakiegoś beznadziejnego wywyższania się)
Kto tu sie wywyzsza? Tylko zapytalem o inne rozwiazanie. . .
zielenica pisze:koleżance marzy się chemia, a jej mama nic tylkomedycyna, medycyna
To prawda. Nalezy kierowac sie wlasnym wyborem bo nikt za nas tego nie bedzie robil.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: brak ambicji?

Post autor: Korczaszko »

Gekon pisze:Korczaszko napisał/a:
ale nie lubię jakiegoś beznadziejnego wywyższania się)

Kto tu sie wywyzsza? Tylko zapytalem o inne rozwiazanie. . .
Gekon pisze:W ogole ambicji nie macie.
jakby mi ktoś tak wyjechał nie byłabym zadowolona ja idę na rolniczą, hmm też nie mam ambicji ^^
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: brak ambicji?

Post autor: Biochejter »

Korczaszko pisze:ja idę na rolniczą, hmm też nie mam ambicji ^^
Będziesz weterynarzem bez ambicji

Ja myślę, że Gekon po prostu troszkę nie przemyślał tego co napisał
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

Korczaszko pisze:ja idę na rolniczą
Tez skladam na wete.
Biochemister pisze:Ja myślę, że Gekon po prostu troszkę nie przemyślał tego co napisał
Zawsze mysle nad tym co pisze

Nie chce sie wywyzszac, tym bardziej ,ze nie wiem czy sie dostane na AM
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: brak ambicji?

Post autor: Biochejter »

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 12:38 ]
Gekon pisze: Zawsze mysle nad tym co pisze
No to jeszcze gorzej bo jeśli uwaga, że ktoś kto nie idzie na AM nie jest ambitny, jest przemyślana, to gratuluje poglądów i nie mamy o czym już rozmawiać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości