Kto się dostał?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Kto się dostał?

Post autor: gosiaczek;) »

próg 247 ja od razu powiem, dostałam się ale rezygnuję
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: Kto się dostał?

Post autor: Beja »

Ja też się dostałam i też rezygnuję i idę do Łodzi.
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: anulka18 »

nie dostałam sie 2 pkt kurde a tak chciałam
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Kto się dostał?

Post autor: gosiaczek;) »

Spooko przecież spadnie próg na bank2 pkty to nie katastrofa
bloom_89
Posty: 73
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:10

Re: Kto się dostał?

Post autor: bloom_89 »

Przecież to pierwsza lista dopiero. o 2 punkty napewno próg spadnie:)
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: anulka18 »

No wiem jestem 12 na rezerwowej to pewnie na drugiej bede tylko mama mi ryje żebym szła tam gdzie sie dostałam z pierwszej (czyli zabrze ) i nie kombinowała bo wkońcu nigdzie mnie nie wezmą.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Kto się dostał?

Post autor: gosiaczek;) »

zawieź do Zabrza i czekaj na Wrocław, najwyżej zabierzesz papiery z Zabrza i pędem do Wrocka kiedy Cię przyjmą wówczas nie zaryzykujesz
briegers
Posty: 76
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: briegers »

no właśnie, ja mam to samo. Dostałem się do Łodzi i muszę dać odpowiedź do 15.07. Do Wrocławia brakuje mi 4 pkt. - a następna lista jest właśnie 15.
Więc chyba dam odpowiedź w Łodzi, a potem najwyżej będę się wycofywał. Chyba tak można?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Kto się dostał?

Post autor: gosiaczek;) »

Jasne, że można, inaczej by się nie dało
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: Kto się dostał?

Post autor: ulka8951 »

a mnie potrzeba az 14 pkt, cos mnie sie zdaje, ze nierealne. progi wysokie sa


do briegers: jasne ze mozna
Bartek5
Posty: 34
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:46

Re: Kto się dostał?

Post autor: Bartek5 »

briegers pisze:no właśnie, ja mam to samo. Dostałem się do Łodzi i muszę dać odpowiedź do 15.07. Do Wrocławia brakuje mi 4 pkt. - a następna lista jest właśnie 15.
Więc chyba dam odpowiedź w Łodzi, a potem najwyżej będę się wycofywał. Chyba tak można?
Mam podobna sytuacje i tez sie zastanawiam. Czy dokonanie wpisu na 1 rok studiow jest wiazace? Niektore uczelnie chca tez zeby od razu dokonac wplaty za indeks itp. Czy mozna potem sie z tego wszystkiego wycofac bez zadnych konsekwencji? Ale i tak jak dla mnie najgorsze jest to jezdzenie po uczelniach. Poki co dostalem sietylko do Łodzi:D A pomyslec ze przed matura bylbym wniebowziety:P
briegers
Posty: 76
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:59

Re: Kto się dostał?

Post autor: briegers »

no to dobrze, uspokoiliście mnie

[ Dodano: Sro Lip 09, 2008 17:33 ]
Bartek5 pisze: Czy dokonanie wpisu na 1 rok studiow jest wiazace? Niektore uczelnie chca tez zeby od razu dokonac wplaty za indeks itp. Czy mozna potem sie z tego wszystkiego wycofac bez zadnych konsekwencji?
Witaj w klubie
A ile masz pkt.?

W Łodzi nic nie piszą o wpisaniu na pierwszy roku studiów - należy tylko złożyć deklarację.

Moim zdaniem można - dokumenty są w końcu moją własnością i mam prawo je wycofać z dalszej rekrutacji.

Problem jest innego typu: we Wrocławiu wymagają oryginału i odpisu świadectwa jednocześnie - co oznacza dla osób, które się dostały do Wrocławia - że muszą wycofać dokumenty np. z Poznania, który wymagał świadectwa od razu po jego otrzymaniu, oraz z innych miast gdzie się już potwierdziło. A co to w konsekwencji oznacza, że czekają takie osoby jak ja i Bartek5 wycieczki wzdłuż i wszerz Polski i to po kilka razy.
Bartek5
Posty: 34
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:46

Re: Kto się dostał?

Post autor: Bartek5 »

Mam 243 pkt i licze na 2 liste Ale tak prawde mowiac to ja jeszcze nie wiem gdzie pojsc. w gre wchodza jeszcze Lublin (gdzie tez z 1 listy sie raczej nie dostane na razie na rankingowej jestem poza 80) i Wawa (tam to w ogole nie wiadomo kiedy i co oglosza) a teraz jeszcze doszla ta Łodz i zastanawiam sie czy nie lepiej byc zapobiegliwym i zlozyc tam papiery ale wczesniej myslalem zeby zlozyc do Lublina albo Wrocka jesli sie dostane i czekac na Wawe.

A powiedz bardzo jestes napalony na Wroclaw? I jesli tak to dlaczego. Bo nikt mi nie potrafi powiedziec gdzie najlepiej studiowac.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości