Biologia SGGW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Biologia SGGW

Post autor: Astacus »

Jak już zauważyła poczciwa Korczaszko, nikt nie zakłada tematów o SGGW więc tym razem ja to zrobie. Tu najprawdopodobniej zostane. Kto sie dostał i zamierza zostać? Chyba warto rozpocząć integrację ^^
Awatar użytkownika
domino_r
Posty: 74
Rejestracja: 30 sty 2008, o 09:52

Re: Biologia SGGW

Post autor: domino_r »

dostałam się (chociaż nie ma się czym chwalić, w tym roku wyjątkowo to nic trudnego - prooogi)
coleopter
Posty: 21
Rejestracja: 1 lut 2008, o 12:41

Re: Biologia SGGW

Post autor: coleopter »

A jakie były progi ?
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Biologia SGGW

Post autor: Astacus »

Ponoć teraz próg wynosił 52 punkty, strasznie słabo poszła ta biologia.
nika89_pl
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2008, o 18:26

Re: Biologia SGGW

Post autor: nika89_pl »

Ja również się dostałam.

Co do progu, fakt - był on przeraźliwie niski. W zeszłym roku wynosił ponad 20 punktów więcej (bodajże ok. 76 punktów rekrutacyjnych, czyli 76% z bioli na poziomie rozszerzonym). Bardzo dobitnie obrazuje to fatalne wręcz wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego z biologii właśnie, jako że w procesie rekrutacji na kierunek biologia SGGW brany jest pod uwagę wynik matury wyłącznie z tego przedmiotu. Hm, no i warto byłoby jeszcze znać liczbę kandydatów.
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Biologia SGGW

Post autor: Astacus »

Fakt, poszło słabo, ciekawy jestem który byłem, mogłyby być jakies listy. Teraz tylko złożyć dokumenty i cieszyć się resztą wakacji. ^^
nika89_pl
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2008, o 18:26

Re: Biologia SGGW

Post autor: nika89_pl »

Astacus pisze:mogłyby być jakies listy
Też tak uważam. Chciałabym wiedzieć, na którym miejscu się uplasowałam.
Awatar użytkownika
domino_r
Posty: 74
Rejestracja: 30 sty 2008, o 09:52

Re: Biologia SGGW

Post autor: domino_r »

ja tez jestem ciekawa po ile mieliscie z bioli? ja mialam 72% schrzanilam. i z tego wlasnie powodu nie poszlam na biotechnologie ale w sumie chyba teraz sie ciesze, ze tak wyszlo. biotech jest bardziej zwiazana z fizyka.
nika89_pl
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2008, o 18:26

Re: Biologia SGGW

Post autor: nika89_pl »

Myślałam nad biologią na UWr, ale ostatecznie zdecydowałam się wybrać SGGW z uwagi na to, że dokumenty na uczelnię mogę dostarczyć do 24.07, podczas gdy na UWr ostateczny termin upływa jutro. A % z matury miałam 90.
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Biologia SGGW

Post autor: Astacus »

Ja miałem 77%, bywało lepiej, zeszłoroczne maturki były dla mnie jakieś łatwiejsze Ale i tak jestem zadowolony, bo marzyłem o studiach na SGGW . To jak Domino_r i Nika89_pl, widzimy sie w październiku! ^^
nika89_pl
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2008, o 18:26

Re: Biologia SGGW

Post autor: nika89_pl »

Astacus pisze:To jak Domino_r i Nika89_pl, widzimy sie w październiku!
Tak!
Marek
Posty: 57
Rejestracja: 8 mar 2006, o 07:00

Re: Biologia SGGW

Post autor: Marek »

tesz się dostałem ale wacham się. mam do wyboru jeszcze ochronę środwiska na politechnice
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Biologia SGGW

Post autor: Korczaszko »

tak próg 52, ale wiecie nie chce straszyć w tamtym roku pierwszy też był 50pare, a pozniej o ile sie nie myle skoczyl w gore (na sggw mozna zmienic kierunek juz po ogloszeniu wynikow)
co do miejsca na liscie, po zalogowaniu sie jest po lewej stronieranking i tam powinno być. choc nie jestem jak to jest z osobami zakwafikowanymi (dostałam się na wet, ale zrezygnowałam, a pozniej zobaczylam ze jestranking no ale juz sie niczego nie dowiem)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości