Już są wyniki rekrutacji na lek!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: klejnotka »

Pomimo ogłoszenia wstępnej listy rankingowej na lek, na forum cisza. Czyżby wieści nie dotarły jeszcze do zainteresowanych?

Próg 175 pkt (spadł od zeszłego roku, więc jest dobrze^^)

Chwalić się! Kto się dostał, a kto czeka na kolejną listę? I czy spośród tych, którzy się dostali są wspaniałomyślni ludzie, którzy rezygnują na rzecz innych kierunków/miast i zwalniają miejsce swoim kolegom (np mi )?
bebe18
Posty: 76
Rejestracja: 11 lis 2007, o 22:03

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: bebe18 »

Ja się dostalam i nie zwalniam , bo to bylo moje marzenie
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: serine »

Ile jest miejsc 200 czy 220?
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: klejnotka »

Z tego co się orientuję to 200. Ale wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: serine »

Dlaczego wyniki miały byc 22 lipca a sa 11 lipca. i nikt o niczym nie wie. normalnie jestem w szoku.
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: rabbit »

Przeglądając listę natknęłam się na coś takiego:
Biologia - 83
Chemia - 73

Jakim cudem podliczyli mu 176 pkt?
Niezły wałek.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: Mårran »

Biologia 83 chemia 73 FIZYKA 93 - biorą zawsze ten lepszy

83 + 93 = 176
Pani Buka
bebe18
Posty: 76
Rejestracja: 11 lis 2007, o 22:03

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: bebe18 »

Ale ta osoba z fizy ma 93, wiec wybrala sobie biole i fize, a nie biole i chemie.
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: klejnotka »

rabbit, żaden wałek w Poznaniu liczy się biologia + chemia lub fizyka, a ten tajemniczy Ktoś miał lepszy wynik z fizyki (93%). 83+93=176 i gra gitara]
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: Ginewra »

No niestety nie mam sie czym chwalić, jestem na 595 miejscu Nawet sobie dam spokój z deklaracją
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: serine »

Czy osoba z puntkacja 167 ma jakies szanse ? Jak myslicie? Jestem okolo 460 na liscie, czyli jakies 260 na rezerwie.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: doktorka »

serine nie chce Cie dobijac, ale uwazam ze nie masz zadnych szans. ja mam 169 i tez wg mnie nie mam szans.

jestem po 2 roku niestacjonarnych w poznaniu, w swoim roczniku zabraklo mi 2 pkt, potem na 1 roku troche poprawilam biologie i startowalam raz jeszcze, znow zabraklo 2pkt. w tym roku juz nie udalo mi sie poprawic, wiec mam te 169 i obstawiam ze braknie mi znow 2pkt.

chociaz cala nadzieja w tym, ze sytuacja bedzie inna ze wzgledu na Katowice i Bialystok. ale jak widzicie ogloszenie listy tydzien wczesniej to zagranie taktyczne, gdyby oglosili za tydzien ludzie byliby juz porozkladani na innych uczelniach a tak

mysle ze prog spadnie MAX 5pkt. ale jesli sie myle, to zajebiscie.

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 19:36 ]
Aha i jeszcze jedna kwestia, nie upierajcie sie na ten Poznan, bo to naprawde przereklamowana uczelnia, przez te 2 lata tylko 2 katedry byly dobre merytorycznie: biofizyka i biochemia, reszta jest na zenujacym poziomie.

Katowice sa tak poniewierane, a wsrod studentow medycyny ciesza sie raczej pozytywna opinia. Gdybym miala jeszcze raz wybierac poszlabym na inna uczelnie, niepotrzebnie uparlam sie na poznan, nie bylo warto:)
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Już są wyniki rekrutacji na lek!

Post autor: serine »

Czy dobrze zrozumiałam , ze KAZDY kandydat na liscie ma dostarczyc do 28 lipca oryginały dokumentów i deklaracje? Czy tylko Ci zakwalifikowani na I rok? Bo nie jest to jasno okreslone na tej liscie z wynikami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości