Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Qulimbo »

No więc - jaki próg jest?
Ile osób się dostało na ten kierunek? niestety nic a nic na tej stronie Poznania znaleźć nie mogę:/ będę wdzięczny za informację.


autor chce się już dostać
Ostatnio zmieniony 17 lip 2008, o 18:33 przez Qulimbo, łącznie zmieniany 1 raz.
kakadu18
Posty: 15
Rejestracja: 5 lip 2008, o 13:27

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: kakadu18 »

z tego co sie orietuje 173. mam 169 i nie wiem czy sie jeszcze łudzic. jak myslicie
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: klejnotka »

kakadu18, Twoja liczba punktów nam za dużo nie mówi. Lepiej powiedz, które zajmujesz miejsce w rankingu, ile jest osób z Twoim wynikiem i czy miałeś zadowalającą średnią na świadectwie - wtedy postaramy się coś prorokować

btw niziutki próg na stomę w tym roku (tzn w porównaniu z zeszłym, kiedy wynik 173 był ostatecznym progiem) i mniej chętnych chyba.więc trzeba być dobrej myśli^^
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Qulimbo »

No i super Na bank się dostaniecie
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: klejnotka »

Qulimbo, a co Ty się tak przed studiami wzbraniasz? Wielu chciałoby być na Twoim miejscu. Ja tutaj nawet nie składałam, bo stoma mnie nie kręci tak jak lek.

kakadu18, trzymam kciuki a i sorry, że przypadkowo zmieniłam Ci płeć w moim poprzednim poście
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Qulimbo »

Bo nienawidzę dentystów - tu odpowiedź. Dłubanie w zębach to nudna robiota. Chcę sie rozwijać i uczyć, coś ciekawego robić, a nie siedziec przy fotelu i męczyć jakieś brudne ząbki.

Chcę albo mikrobiologie, albo farmację. Ale najbardziej to pragnę lekarzem być (pracuję w szpitalu i smakuję tej roboty wraz z innymi lekarzami, oczywiscie ja jestem od pomagania we wszystkim, ale to tajemnica, heh ) uwielbiam to! A na stomach ze względu że mama radzi. ] A mnie to totalnie nie kręci. Ech.
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: klejnotka »

Qulimbo, taki duży chłopiec,a się mamy słucha żartuję oczywiście. Jeżeli sam wybierzesz swoją drogę, to Twoje przyszłe życie z pewnością przyniesie wiele satysfakcji. Nie słuchaj otoczenia, tylko tego, co Ci podpowiada serducho szkoda tylko, że robisz mi konkurencję na lek
kakadu18
Posty: 15
Rejestracja: 5 lip 2008, o 13:27

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: kakadu18 »

[quote="klejnotka"]kakadu18, Twoja liczba punktów nam za dużo nie mówi. Lepiej powiedz, które zajmujesz miejsce w rankingu, ile jest osób z Twoim wynikiem i czy miałeś zadowalającą średnią na świadectwie - wtedy postaramy się coś prorokować
quote]

jestem 126 na liscie ale ludzi z moimi wynikami jest od 118 do 127 czyli w sumie 10 osób. srednia mam niestety tylko 4.27. kurcze nie wiem czy wogóle miec jeszcze nadzieje bo ponoc niewiele osób reezygnuje z lekarsko-dentystycznego w poznaniu. dzieki za podpowiedzi
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: klejnotka »

kakadu18, Podobno babki w dziekanacie zwykle na pytania o szansę dostania się z listy rezerwowej odpowiadają, że do dwusetnego miejsca pod krechą należy mieć uzasadnioną nadzieję
łatwo powiedzieć. ja też się obawiam, że z Poznania raczej ludzie niechętnie zrezygnują chociaż w Twoim przypadku nastraja optymistycznie fakt, że osoby z leku i stomy się dublują na obu listach i pewnie większość z nich wybierze lek. Nie poddawaj się, bo moim skromnym zdaniem szanse masz całkiem spore
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: bs »

kakadu18, tez uwazam ze masz spore szanse, poniewaz duzo osob moze sie przeniesc ze stomy na lekarski
nana19
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2008, o 16:11

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: nana19 »

a powiedzcie mi czy naprawde oni chca tych oryginałów? Czyli jak ktos zaryzykuje i sie nie dostanie to sobie rok zimuje? No masakra.
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Qulimbo »

Chcą oryginałów, ludzie pisza przecież, że musza wysyłać i niektórzy rezygnują. A pozatym jak wół na stronie jest napisane że chcą oryginału do 28 lipca chyba.
nana19
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2008, o 16:11

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: nana19 »

Tak no niby chcą oryginałów ale dzisiaj tam dzwoniłam i dowiedziałam sie, ze dzisiaj sie jakas komisja ma zebrać bo duzo osób własnie dzwoni do nich i zgłasza, że te oryginały to taki średnio mądry pomysł, zobaczymy jak bedzie, ja np. boje sie ryzykowac i chyba zostane przy wrocławiu, bo nie chciałabym roku miec w plecy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości