Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
XYZaaa
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2008, o 20:19

Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: XYZaaa »

czesc mam do sprzedania materiały i kości na I rok weterynarii w Lublinie zainteresowanych prosze o kontakt
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: dezi »

hmmm
brak odpowiedzi.
wniosek : nie przydadza sie?
nocia
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:06

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: nocia »

moze ja? a jaka cena?
dorisqa5
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2008, o 21:37

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: dorisqa5 »

Mozliwe tez, ze ja ale rowniez interesuje mnie cena.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: parva »

Strategiczne pytanie - Co jest potrzebne na pierwszym roku weterynarii w Lublinie, które książki trzeba sobie kupić, a które można wypożyczyć/skserować?
Wiem tylko, że muszę mieć ze dwa fartuchy białe, skalpel i paczkę rękawiczek gumowych. No i kości Ech, kurcze, moim sąsiadom parę dni temu zdechł pies. Ale nie wiem jak o tym powiedzieć moim rodzicom, żeby nie pomyśleli, że zgłupiałam Ech, sama nie wiem, ale taka czaszka psa, to by raczej pomocna była chyba. Boże, ja chyba rzeczywiście stuknięta jestem
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: Korczaszko »

kości niekoniecznie -wiele osób ich nie ma (nie wiem jak będzie ze mną) i z tego co wiem najlepiej mieć konia

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 23:26 ]
blackaneta pisze:Boże, ja chyba rzeczywiście stuknięta jestem
tak mi wczoraj powiedzieli znajomi, gdy głośno zastanawiałam się czy w okolicach mojego miasta jest rzeźnia gdzie zabijają konie
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: parva »

Hm Konia mówisz. Z tym będzie trudniej. Na razie spróbuję ze świnią. To bedzie łatwiej dostać I trzeba jeszcze spróbować ściągnąć popeskę, czytałaś kiedyś, że krąży gdzieś w necie angielska wersja. Bo nie uśmiecha mi się wydawać 600 zeta na to
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: Korczaszko »

Popeskę mają stiudenty na płytach przynajmniej na SGGW więc pewnie gdzie indziej też. ewentualnie będę sępić od tych z SGGW
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: parva »

Ja poszukam jutro torrenta, jak nie wyjdzie, to też spróbuję przegrać od kogoś
XYZaaa
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2008, o 20:19

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: XYZaaa »

czesc:)mam do sprzedania czaszke konia,krowy,szkielet psa i malego przezuwacza.Mnostwo notatek z wykladow i opracowanych zagadnien na kolosy, ksiazek odxerowanych mam malo podstawy cytofizjologii(praktycznie z tego byl egz. z biologii komorki).mam notatki z bologii kom,chemii, embriologii,genetyki,biochemii,anatomii histologii i wiele innych.cena w zaleznosci od tego co bedzie potrzeba:)osobiscie uczylam sie z kosci malego przezuwacza bo sa mnie mniejsze i wygodniejsze a porownywalam na nich cechy charakterystyczne innych zwierzat:)506273465 jakby cos to dzwonic:)
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: dezi »

XYZaa, jaka cena ?:D
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: parva »

Czaszki są po 50 złotych, szkielety razem psa i małego przeżuwacza 170zł, ale ja i tak muszę poczekać do października z kupnem swoich, bo nie ufam poczcie polskiej do tego stopnia, żeby powierzać im przesyłkę kości
wet-lublin
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 12:48

Re: Materiały na Irok Med.Wet. w Lublinie

Post autor: wet-lublin »

hej
mam do sprzedania materiały na pierwszy rok w Lublinie (kserówki książek,kości, czaszke (konia) itp). jeśli ktoś jest zainteresowany albo ma jakieś pytania odnośnie studiów zostawiajcie mi wiadomości na gadu nawet jak będę na niedostępnym napewno odpiszę jak znajdę chwilke
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości