medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ana123
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 09:38

medycyna niestacjonarna

Post autor: ana123 »

hej
jak w temacie
pytania zwiazane z medycyna platna
gdzie najtaniej?
gdzie mozna sie przepisac i na jakich zasadach?
mysle ze temat moze sie przydac bo 1 wspolnego nie znalazlam sa strasznie porozrzucane
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: biedronka! »

dobrze ze powstal!
tu sa informacje z zeszłego roku : jezeli pomoga to prosze bardzo

jezeli chodzi o przeniesienie to CHYBA tylko wchodzi w gre poprawa matury - mam racje ?
ana123
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 09:38

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: ana123 »

z tego co wiem to w katowicach, lublinie nie da sie przepisac inaczej jak poprawiajac mature
jesli ktos wie gdzie przepisuja na innych zasadach to niech sie wypowie
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 17:54 przez ana123, łącznie zmieniany 1 raz.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: spideros »

Progi na niestacjonarne w SLAM-ie objete sa chyba tajemnica bo nikt nic nie wie W Poznaniu na med w tamtym roku(niestacjonarne) byl prog 128 a na stome 155 czy 156, pytalem w Kato czy styknie jak ktos ma 145 i uslyszalem, ze raczej napewno a pewnie mniej bedzie, jak w Poznaniu starczylo tamtym roku 128.
Jezeli chodzi o przeniesienie to na SLAM-ie tylko pod warunkiem poprawienia matury i przystepowania do rekrutacji za rok. Za to w Bialymstoku mozna sie przenies po dwoch latach pod warunkiem sredniej powyzej 4,5

Nie sa to chyba progi ostateczne bo w Poznaniu na pewno wystarczylo 128
kasiak
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007, o 12:49

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kasiak »

A co z warszawskimi progami? Podobno na lekarski ok. 215 pkt, ale do wiadomości o stomatologii nie jestem w stanie dotrzeć. Wie ktoś?
iloo88
Posty: 68
Rejestracja: 18 lip 2008, o 15:29

:)

Post autor: iloo88 »

super dzieki za info, a w pulsie medycyny chyba to jest wlasnie ten pierwszy link napisane jest ze na lekarski poznan 155 ,ale to chyba wtedy pierwszy prog ? a jak obstawiacie bialystok ?

ps. kto skasowal mojego poprzedniego posta ? :gt
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Medycyna Lwów »

w tym linku jest błąd co do ceny niestacjonarnych na WUM. Od zeszłego roku rok kosztuje:
lek: 20 000 zł
lek-dent.: 22 000 zł
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: spideros »

No bledy niestety tam sa niestety, ale lepsze to niz nic Jezeli chodzi o bialystok to ja obstawiam, ze bedzie okolo 120 na ost liscie, ale to zobaczymy bo oni chyba rekrutacje na niestacjonarne w sierpniu zaczynaja
iloo88
Posty: 68
Rejestracja: 18 lip 2008, o 15:29

:)

Post autor: iloo88 »

a w poznaniu jak to jest z ta rejestracja na niestacjonarne i kiedy trzeba zaczac?bo przezczytalam ze od 18 sierpnia ?
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: riczi89 »

a wie ktoś jak to jest z przeniesieniem na dzienne w Bydgoszczy
zasek89
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:16

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: zasek89 »

czy rzeczywiście w Łodzi na stomatologię był tak mały próg 132 pkt aż wierzyć mi się nie chce , dzwoniłem tam i powiedziano mi że próg wynosił 197 . Więc już nie wiem komu wierzyć
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: spideros »

zasek89: No wlasnie ja tez sie dziwilem, ze taki niski jest podany w pulsie medycyny, ale moze chodzi o wojskowy? Z tego co wiem na wojskowym zawsze progi sa nizsze
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: biedronka! »

zasek89 chyba jest bład w tej gazecie - i kobieta z biura ma racje bo bylo by to niemozliwocia miec 132 i na stome sie dostac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości