FARMACJA NA ŚUM!

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Aluska1988
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2008, o 18:08

FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Aluska1988 »

Tu niech piszą Ci co się dostali i wybrali Sosnowiec:P
Imidazol
Posty: 27
Rejestracja: 3 mar 2008, o 11:38

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Imidazol »

Ja się dostałem. Co prawda z 3 listy ale zawsze
Aluska1988
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2008, o 18:08

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Aluska1988 »

Przeciez to nie jest wazne z której:) A czekasz jeszcze na jakies inne listy?czy juz pewniakiem do Sosnowca?
Imidazol
Posty: 27
Rejestracja: 3 mar 2008, o 11:38

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Imidazol »

Już pewniakiem do Sosnowca. Teoretycznie jestem studentem analityki medycznej ale skoro dostałem się na farmację to muszę tylko przełożyć sobie papiery.
m@libu
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:07

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: m@libu »

Ja tez sie dostałam do Sosnowca i złożyłam papiery:)
Dostałam sie jeszcze na UJ na analityke medyczną, ale chyba wybiore farmację. lepsze perspektywy:P
Imidazol
Posty: 27
Rejestracja: 3 mar 2008, o 11:38

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Imidazol »

No i bardzo dobrze wybrałaś
Lokujecie się w akademiku czy planujecie wynająć mieszkanie? Wiecie w ogóle jakie zarobki na osobę kwalifikują do akademika?
m@libu
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:07

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: m@libu »

Ja chyba bede wynajmować pokój. juz mam znaleziony nawet
A co do akademika, to słyszałam ze o dostaniu zakwaterowania w domu studenckim decyduje odległość od domu a nie wysokość zarobków. Ale ile w tym prawdy - sama nie wiem. Najlepiej spytać się kogoś ze starszych lat.
Aluska1988
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2008, o 18:08

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Aluska1988 »

Ja narazie będę dojeżdzać bo nie mam aż tak daleko:) a co do akademików to też słysazałam że głównie patrzą właśnie na odległość coś w sumie mało nas tu narazie:P
m@libu
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:07

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: m@libu »

Jeszcze się odezwą:P Teraz pewnie czekają na inne uczelnie jeszcze, to się nie odzywają:P
Ja mam do domu godzinkę autostradą, niby mało - ale nie opłaca mi się codziennie dojeżdzać :-/
Imidazol
Posty: 27
Rejestracja: 3 mar 2008, o 11:38

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Imidazol »

Ja mam ponad 1.5h pociągiem także w ogóle masakra. Za późno zabrałem się za szukanie jakiegoś mieszkania czy pokoju ale może coś się jeszcze znajdzie a jak nie to pozostaje akademik i mam nadzieję, że jest tak jak mówicie z tą odległością.
Pewnie ktoś się jeszcze odezwie, trzeba się zapoznać żeby było od kogo pożyczać notatki już od początku
m@libu
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:07

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: m@libu »

Jeszcze nie jest za późno na znalezienie jakiegoś mieszkania, czy pokoju. Zacznij się rozglądać za tym, a napewno coś się znajdzie
Ja mam godzinkę jadąc autem, a pociągiem tak jak Ty - 1,5 godziny, tyle że do Katowic, a nie do Sosnowca:/ Nio ale napewno jest wiele osób, które ma o wiele dłuzej od nas - więc nie narzekajmy P
Aluska1988
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2008, o 18:08

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Aluska1988 »

No jasne że jeszcze coś znajdziesz:) moja koleżanka w zeszłym roku zaczęła szukać mieszkania w sosnowcu w listopadzie i też znalazła i wcale nie narzekała:) a co do tego lokum to chyba najlepiej na ostrogórskiej bo tam wiekszość zajęć bedziemy mieć chociaż na pierwszym roku to te zajecia po całym mieście rozrzucone są
Imidazol
Posty: 27
Rejestracja: 3 mar 2008, o 11:38

Re: FARMACJA NA ŚUM!

Post autor: Imidazol »

No to mnie uspokoiłaś z tym mieszkaniem, muszę częściej ogłoszenia przeglądać.
Słyszałem właśnie o śląskim uniwersytecie turystycznym, chyba nawet w Katowicach gdzieś są zajęcia. Trzeba będzie szybko zainwestować w mapę i obczaić połączenia autobusowe i tramwajowe, ja Sosnowiec pierwszy raz na oczy widziałem jak przyjechałem złożyć wpis na analitykę medyczną, nie wiem jak się w tym gąszczu odnajdę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości