czy boli jak szynszyl gryzie?????

dusia1298
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2008, o 13:16

czy boli jak szynszyl gryzie?????

Post autor: dusia1298 »

proszę was bardzo powiedzcie mi czy ugryzienie szynszyla boli ponieważ chcę się jakoś przygotować bo niedługo jeśli rodzice sie zgodzą będę miała szynszylka i chcę być przygotowana proszę was powiedzcie mi jakie to jest uczucie czy to boli i czy zostaje jakiś ślad z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi :* :* :* :* :*
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: czy boli jak szynszyl gryzie?????

Post autor: Szyszek1993 »

Zależy, samiec potrafi fukać i dziabnąć, ale tak krótko tylko trzyma i puszcza, nie za mocno, samica oswojona w ogóle mnie nie gryzie, tylko fajnie podskubuje, a małe wścibskie podskubują i nawet mocno!
karol.karcio
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2008, o 15:54

Re: czy boli jak szynszyl gryzie?????

Post autor: karol.karcio »

Moje leciutko i bardzo rzadko gryzą (nawet bym powiedział, żeskubią , bo mocniejsze jest lekkie uszczypnięcie od ichskubnięcia") robią to bardzo rzadko , tylko wtedy jak sygnalizują np. jak trzymam je długo na ręcach (uwielbiają to ,a szczególnie ze smyraniem i oglądaniem telewizji (cicho) najlepiej jakiś film albo program o innych zwierzakach ) i chce im się sisiu no i czasami kupkę (ale niewiem , bo szyle podobno tego nie kontrolują, ale raz oglądam tv z kulką a ona mnie skub, więc zaniosłem ją do klatki a ona tylko kupkę/ki zrobiła, w ogóle siusiu i się zdziwiłem )
dusia1298
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2008, o 13:16

Re: czy boli jak szynszyl gryzie?????

Post autor: dusia1298 »

dziękuję wam bardzo za te odpowiedzi na szczęście dziś rodzice dali mi odpowiedź i będę miała szynszyla ponieważ się zgodzili na prawdę bardzo się cieszę. Pozdrawiam i dziękuję :* :* :*
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: czy boli jak szynszyl gryzie?????

Post autor: Szyszek1993 »

Temat wyczerpany, zamykam!
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości