Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Mimoza:)
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2008, o 20:14

Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Mimoza:) »

Czy wybierając się na technika farmacji mieliście egzamin wstępny z biologii i chemii lub rozmowę kwalifikacyjną? Bo ja właśnie 25 sierpnia będę taki egzamin zdawała.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2008, o 07:24 przez Mimoza:), łącznie zmieniany 1 raz.
kszykszy
Posty: 14
Rejestracja: 24 lip 2008, o 23:18

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: kszykszy »

ja teraz czekam tylko na wyniki tej szkoły i jak się dostanę to bez wahania tam idę mi się też wydaje, że matury się raczej z łatwością nie poprawi, bo tam są dodatkowo nowe rzeczy, których w liceum nie ma, inny program itd. trzeba by na jakieś indywidualne nauczanie chodzić to wtedy tak przynajmniej ja tak planuję, bo również chcę się dostać na farmację !
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

Do Mimoza: czyżby masz na myśli technika farmacji w Przemyślu? Ja też tam się wybierałam, nie wiem zawet czy mam zdawac ten egzamin z bioli i chemii, bo zdawalam tylko biologie podstawowa,a Ty mozna wiedziec zdawalas ktorys z tych przedmiotow?złożyłam nawet wszystkie potrzebne dokumenty, ale jednak tam nie idę.Zależy mi przede wszytskim na dobrym zdaniu maturki z bioli i chemii, a slyszalam ze tam jest duzo nauki, w ogole nie zwiazanej z chemia w LO,wiec w sumie ten technik moglby mi nawet to utrudnic, bo zamierzam isc normalnie na studia.A Mimoza, nie wiesz moze ile osob zlozylo podania, ile przyjeli a ile ma pisac ten egzamin? mimo ze tam nie ide, to w sumie jestem ciekawa czy mnie przyjeli do przemysla mam spory kawal, wiec jakbys mogla to napisz tu na forum, albo na pv:)

pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

malllwiśka, jak byłam 2 tyg temu w Przemyślu to było 55 osób.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2008, o 07:26 przez Claudia, łącznie zmieniany 1 raz.
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

Claudia, uła, to dużo, widzę że w tym roku technik farmaceutyczny w Przemyślu cieszy się niezłym powodzeniem:) no i kolejna osoba na tym forum, która tam się wybiera.A Ty będziesz pisac ten egzamin jutro,czy już od razu Cię przyjęli?Słyszałam też, że na tego technika liczy się kolejnośc zgłoszeń, tzn.kto pierwszy, ten lepszy. Pani sekretarka mi mówiła, że klasa liczy 32 osoby, czyli jak to Claudio wygląda, że te osoby które były po 32. miejscu już nie przyjęli? No i nauka tu już od września, oj.
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

Claudio, Mimozo: i jak tam po egzaminie na technika? Dużo ludzi przyszło, trudny był? Pytam tak z czystej ciekawości
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

mgr farmacjii, bardzo ciekawe to co napisałaś
szkola odbywa sie w trybie studiów - dostajesz indeks, w ktorym zbierasz wpisy, generalnie raz na jakis czas jest sprawdzian/kolokwum, odpytywania raczej nie ma chyba ze ktos sie z wami tak umowi. czasami przed zajeciami na laboratorium odbywaja siewejsciówki", czyi krotkie sprawdziany majace na celu wykazanie czy przygotowalyscie sie do zajec.
Musze to zdanie pokazać pewnym osobom bo nie którzy kłócą sie ze mną, że studium to jak normalna szkoła czyli: lekcje od rana, z każdego przedmiotu pytają, po zakończeniu działu robią sprawdzian, brak wykładów i domu.tak jak podstawówka, gimnazjum i liceum

malllwiśka, było 70 osób i robią tylko jedna klasę liczącą 30 osób (czyli jakby sie uparł to 3 osoby na jedno miejsce). Było tylko 10 zadań z biologi a 40 z chemii (a ja właśnie myślałam, że biologią nadrobię ). Pisaliśmy w dwóch salach. Wyniki w środę o 12.00

Teraz to pewnie dostane pasek od tin-a No ale co zrobić jak ludzie sie pytają bo martwią się ]
Awatar użytkownika
Mimoza:)
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2008, o 20:14

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Mimoza:) »

Zainteresowanych tym kierunkiem było trochu osób, tak jak Claudia napisała egzamin był w dwóch salach. Teraz pozostaje czekać na wyniki, które będą wiadome jutro.
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

uła, to spora konkurencja w tym roku się zrobiła na tego technika pani sekretarka mi mowila ze jeszcze w ubieglym, to poprzyjmowali wszystkich i nawet takiego egzaminu nie przeprowadzali, bo tak maloosob sie zglosilo, a w tym, no prosze, rzeczywsicie sporo.No ale mam nadzieje ze Ty Claudio z Mimozą, sie dostaniecie
kszykszy
Posty: 14
Rejestracja: 24 lip 2008, o 23:18

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: kszykszy »

dziewczyny i jak egzamin? dostałyście się? ja mam wyniki do swojej szkoły w piątek kurcze, mam stresa
Awatar użytkownika
Mimoza:)
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2008, o 20:14

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Mimoza:) »

Ja się dostałam
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

Tak się składa, że mnie też chcą
Pabianka
Posty: 79
Rejestracja: 3 sie 2008, o 13:01

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Pabianka »

Czy ktoś idzie do szkoły policealnej woj. śląskiego nr2 w Katowicach?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości