Czy Bochenek może być używany?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Skaza
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:51

Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Skaza »

Jak myślicie czy zakup Bochenka z 89-91 roku ma sens? Czy to jest ta sama treść, czy nauka poszła na tyle do przodu, że trzeba zaopatrywać się w nowe książki. Dzięki z góry
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Medycyna Lwów »

zadajesz pytania w stylu 5-pięcioletniego dziecka. TAK może być, niejednokrotnie pisano to na forum, czytanie nie boli To co w anatomii mieli odkryć to odkryli już dawno temu.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Padre Morf »

Kaamil pisze:To co w anatomii mieli odkryć to odkryli już dawno temu.
Bochenki różnią sie od siebie np. nazewnictwem. Te stare mają tak przedpotopowe mianownictwo, że tylko płakać. W najnowszych niby jest lepiej ale coraz więcej anatomicznych sław twierdzi, że Bochen to już przeżytek i trzeba napisać coś nowego.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Medycyna Lwów »

ale to ten 7-tomowy z lat 70. Te się spokojnie nadają, sam miałem wszystkie tomy z lat 92-93 i były jak najbardziej ok.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Mårran »

Morfeusz pisze:coraz więcej anatomicznych sław twierdzi, że Bochen to już przeżytek i trzeba napisać coś nowego.
To niech napiszą, proszę bardzo
Pani Buka
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: paol »

zawsze można doczytywac w innych podręcznikach, a nowy Bochenek kosztuje fortunę P
Polaris
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2008, o 20:06

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Polaris »

Kaamil pisze:zadajesz pytania w stylu 5-pięcioletniego dziecka. TAK może być, niejednokrotnie pisano to na forum, czytanie nie boli To co w anatomii mieli odkryć to odkryli już dawno temu.
Takie chamskie odzywki zostaw dla siebie. Jak chcesz coś napisać to z kulturą (o ile ją masz) !
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: Przemeqq »

Takie chamskie odzywki zostaw dla siebie. Jak chcesz coś napisać to z kulturą (o ile ją masz) !
Spokojnie, on nie napisał nicczego złego/obraźliwego. Co więcej ma rację
sahara_reindeer
Posty: 96
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:33

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: sahara_reindeer »

Kaamil pisze:ale to ten 7-tomowy z lat 70
Ja właśnie dostałem 7 tomowy, wydanie z 1954 roku Historyczne prawie
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: MatiGl »

Polaris pisze:
Kaamil pisze:zadajesz pytania w stylu 5-pięcioletniego dziecka. TAK może być, niejednokrotnie pisano to na forum, czytanie nie boli To co w anatomii mieli odkryć to odkryli już dawno temu.
Takie chamskie odzywki zostaw dla siebie. Jak chcesz coś napisać to z kulturą (o ile ją masz) !
mając 1800 pare postów i żadnego warna, chyba raczej wie co pisze.

i z reguły ma rację, a w tym przypadku na 100% ma rację czytanie nie boli.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: scarlett89 »

sahara_reindeer pisze:a właśnie dostałem 7 tomowy, wydanie z 1954 roku Historyczne prawie
Chcialabym to zobaczyćD Tez stwierdzilam ze nie warto nowego kupowac:)
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: a_niap »

Ja właśnie dostałem 7 tomowy, wydanie z 1954 roku Historyczne prawie
Ja mam pierwsze trzy tomy z tego wydania Tez spadkowe Sklejane taśmą i trzeba uważać jak się przewraca kartki bo mogą sie rozsypac

Mysle że anatomia sie aż tak nie zmienia żeby kupowac nowe wydanie. koszt w księgarni 5 tomów Bochenka najnowsze wydanie to ok. 290-310zł, pieniądze można zaoszczedzić na coś bardziej potrzebnego
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: MatiGl »

a_niap pisze:Ja mam pierwsze trzy tomy z tego wydania Tez spadkowe Sklejane taśmą i trzeba uważać jak się przewraca kartki bo mogą sie rozsypac
ja w rodzinie jestem pionierem i niestety nie mam nic spadkowego kolega mi pokazywał, spadkowego bochenka też, ale to było przelotem i nie weim który rocznik to był, ale i tak wyglądł strasznie:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości