Czemu ona mnie nie lubi ?!

pucca
Posty: 9
Rejestracja: 4 maja 2008, o 19:02

Czemu ona mnie nie lubi ?!

Post autor: pucca »

Ostatnio moja Pucca prycha i wydaje takie dziwne niskie dźwięki za każdym razem gdy ją chce pogłaskać lub wkładam rękę do klatki. Nie że nie jest do mnie przyzwyczajona bo mam ją 2 lata i zawsze wszystko było ok. Lubiła gdy ją głaskałam itd.
Może to dlatego że ostatnio poświęcam jej mniej czasu ze względu na szkołę i zajęcia dodatkowe, ale zabawki,domek,dużą klatkę, jedzenie, przysmaki - wszystko - MA !
Więc w czym problem ?
Biega też sobie po pokoju tak długo aż gdzieś usiądzie i zacznie się nudzić - wtedy łapię ją i wkładam do klatki (ok.1,50 godz).
Stresuje się tym całymłapaniem ? No ale przecież jakoś ją muszę do klatki przetransportować ?!.
oj, już nie wiem. Bardzo kocham moją Pucce i chce zeby byla szczęśliwa - tylko jak ?!
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Czemu ona mnie nie lubi ?!

Post autor: Szyszek1993 »

Też mam ten sam problem, z tym że ja mam samca i był to drugi szynszyl ! Wydaje mi się że szylek po prostu nie chce lub nie potrzebuje twoich pieszczot i towarzystwa! Mój ma moim zdaniem takie zachowanie, gdyż najpierw miałem samicę, oswoiła sie bardzo bo miała tylko mnie, a jak dokupiłem jej samca, to samiec nie potrzebował mnie do towarzystwa tylko miał juz drugiego szylka, i razem się dogadywali beze mnie i dlatego zwyczajnie jest dzikus! Nie ma sie czym martwić, ile szylków tyle różnych charakterów, więc co tylko mogę powiedzieć, to próbuj go jak najczęsciej barć na ręce, najlepiej nic na siłe, dawaj mu wtedy smakołyki, może się uda może nie, ale spróbować warto!
andzia1293
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 22:03

odpowiedz

Post autor: andzia1293 »

moim zdaniem niemasz sie czym przejmowac poniewaz ja mam samca i to zalezy chyba od jego potrzeb raz lubi jak go glaszcze a jest dzień ze nawet nie podejdzie do klatki tylko ucieka nie ma się czym stresowac one tak mają jak ludzie zreszta
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości