Pies który lubi szczekać

Darson
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2009, o 18:42

Pies który lubi szczekać

Post autor: Darson »

Witam. Mój pies bardzo często szczeka w domu. Nie wiem czy dobrze robię, że mu zawsze na to pozwalam. Szczeka tylko wtedy gdy kogoś zobaczy przez okno. Ostatnio dużo czytałem o psach, ale na ten temat nie wiem nic i nie wiem czy mu na to pozwalać.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Pies który lubi szczekać

Post autor: Gosiaczek »

Darson, psa należy wychowywać a zwłaszcza gdy przebywa z Tobą w domu.
A jak zacznie szczekać w środku nocy co zrobisz?
Szczekaniem ma ostrzegać przed zagrożeniem. a nie szczekać bo widzi, że idzie ktoś za oknem
Saint
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2008, o 19:12

Re: Pies który lubi szczekać

Post autor: Saint »

Szczekanie to nie ostrzeżenie przed zagrożeniem, tylko jeden z sygnałów komunikacyjnych
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: Pies który lubi szczekać

Post autor: dragonka »

Z moim psem niestety jest podobnie, w sumie szczeka w domu niezbyt często, ew jak widzi jakiegoś ptaka w ogrodzie albo kota (wtedy jest nie do opanowania prawie). Najgorzej jest jak go się wypusci na ogród Wtedy to potrafi przez godzinę szczekać, równomiernie i tak piskliwie trochę | to jest straszne. Szczególnie po zimie, gdy przez dłuzszy czas nie wychodził. ogólnie zdarzały się już telefony, oczywiście anonimowe, od wkurzonych sąsiadów / Robię co mogę zajmuję go na tym ogrodzie, bawię się z nim, ale jak tylko sobie pójdę to znowu szczeka na wszystko, najbardziej na ptaki. Yhh. To tak w ramach wyżalenia się komuś Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to czekam.
Darson
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2009, o 18:42

Re: Pies który lubi szczekać

Post autor: Darson »

Ja myślę, że mój tak robi bo jest to jedno z jego ulubionych zajęć, gdybym w tym momencie bawił się z nim to by nie miał czasu na szczekanie za oknem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości