Dni Otwarte!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adi_PT
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2009, o 18:12

Dni Otwarte!

Post autor: Adi_PT »

Mam pytanko Może ktoś wie kiedy będą dni otwarte na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym
Adam1990
Posty: 132
Rejestracja: 25 cze 2007, o 18:06

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Adam1990 »

Nie wiem czy w ogóle uczelnia coś takiego planuje /
Widziałem ostatnio plakaty o drzwiach otwartych na Wydziale Farmacji, więc może jest to indywidualna sprawa poszczególnych wydziałów. A szkoda, bo tego typu imprezy bardzo pomagają w wyborze uczelni.
ala_m
Posty: 21
Rejestracja: 12 lut 2012, o 18:39

Re: Dni Otwarte!

Post autor: ala_m »

Dzień Otwarty w tym roku jest 20 marca,ktoś się wybiera?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Kester »

Na 95% bede Ja
ala_m
Posty: 21
Rejestracja: 12 lut 2012, o 18:39

Re: Dni Otwarte!

Post autor: ala_m »

Ja na jakieś 51%
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Dni Otwarte!

Post autor: mickey_mouse »

kurczę, mam dylemat, bo nie wiem czy mi się opłaca jechać na dni otwarte prawie 500 km D
ala_m
Posty: 21
Rejestracja: 12 lut 2012, o 18:39

Re: Dni Otwarte!

Post autor: ala_m »

to nieźle, ja mam ok.140km
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Dni Otwarte!

Post autor: goodman »

mickey_mouse pisze:kurczę, mam dylemat, bo nie wiem czy mi się opłaca jechać na dni otwarte prawie 500 km D
Byłem w Łodzi kilka razy i moim zdaniem to miasto nie jest warte takiej podróży. No, chyba, że UMED ma w sobie to coś", ale tu niech się wypowiedzą ci co tam byli.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Jivan »

ja tam, nie jade na żadne dni otwarte , najwyżej jak poczuje że matura dobrze poszła to po maturach se mogę pojeździć po uczelniach
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Dni Otwarte!

Post autor: mickey_mouse »

goodman pisze:Byłem w Łodzi kilka razy i moim zdaniem to miasto nie jest warte takiej podróży. No, chyba, że UMED ma w sobie to coś", ale tu niech się wypowiedzą ci co tam byli.
Może i tak. Nie będę po Łodziach jeździć, bo dziadek zawału dostanie - jak mu ostatnio powiedziałam, że chcę studiować w Łodzi, to stwierdził, że chyba zwariowałam i wiadomości nie oglądam, bo tam mnie na pewno pobiją, zgwałcą i okradną na środku Piotrkowskiej w biały dzień to się nie będę narażać.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Lektom »

mickey_mouse pisze:Może i tak. Nie będę po Łodziach jeździć, bo dziadek zawału dostanie - jak mu ostatnio powiedziałam, że chcę studiować w Łodzi, to stwierdził, że chyba zwariowałam i wiadomości nie oglądam, bo tam mnie na pewno pobiją, zgwałcą i okradną na środku Piotrkowskiej w biały dzień to się nie będę narażać.
mieszkam tu 20 lat i nic mi się jeszcze nie przydarzyło w sumie moim bliskim znajomym też nie, więc chyba w dużej mierze od nas zależy z jakimi typkami się zadajemy i gdzie chodzimy o jakiej porze:]
a zresztą, łobuzów nigdzie nie brakuje

a co do tematu: jakbym miał do przejechania 200 km, żeby się zmęczyć, zobaczyć budynek i aulę na której są wykłady, czy egzaminy, posłuchać o BLS to bym chyba sobie darował =D
no ale: jak kto woli
ala_m
Posty: 21
Rejestracja: 12 lut 2012, o 18:39

Re: Dni Otwarte!

Post autor: ala_m »

Chyba będę, skoro tak każdy zachęca
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Dni Otwarte!

Post autor: attyde »

Warsztaty antystresowe pewnie będą fajne, no i kardiologia też zapowiada się ok. A to wszystko w naszym przybytku, czyli CKD
Jeszcze nachodzicie się na tą uczelnię, jeśli się dostaniecie. Ale jeśli ktoś bardzo chce, to zapraszam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 46 gości