Agresywna szyszka!

meg82
Posty: 53
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:48

Agresywna szyszka!

Post autor: meg82 »

Moja szyszka, którą mam około miesiąca nagle zrobiła się bardzo agresywna! Wcześniej bez problemu dawała się pogłaskać i przychodziła po smakołyki. Teraz na wybiegu po smakolyk przyjdzie, ale zaraz potem ucieka. W klatce straszniewarczy gdy tylko ktoś się zbliży staje na dwóch łapach ikrzyczy na nas kiedy mimo to staram się ją pogłaskać, próbuje mnie ugryźć Skąd mogła się wziąć taka nagła odmiana? Nie wydarzyło się nic, co mogłoby ją zdenerwować. Co dalej robić? Dać jej spokój na jakiś czas? Czy też momo jej zachowania próbować ją głaskać?
MrKwas
Posty: 19
Rejestracja: 26 gru 2008, o 19:15

Re: Agresywna szyszka!

Post autor: MrKwas »

hey, może ktoś z twojej rodziny bez twojej wiedzy cos jej zrobił, i dlatego stała się taka, Szynszyla dobrze takie rzeczy pamiętaja jak mój brat na poczatku ją męczył to juz raczej za nim nie była , ale powód może tkwić w jej organiźmie, może cos jej dolega, coś sobie zrobiła zjadła coś, albo na coś zachorowała,sama wiesz że jak coś Cię boli to raczej na zabawe,a nawet na kontakt z innymi nie masz ochoty, jak boli ząb to czasami i cały dom idzie rozwalić:D. A twoja Szynszylka możliwe ze ma taki bojowy charakter i tak okazuje ból zamiast popiskiwać.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Agresywna szyszka!

Post autor: Predator713 »

może po prostu ma zły humor? szynszyle bardzo reagują na zmieny ciśnienia i pogody. proponuję odczekać dzien lub dwa i poobserwować szylę a potem ew. iść do veta zeby to sprawdził, bo może zdarzyć się sutuacja, którą przedstawiłMrKwas
Pebyls98
Posty: 43
Rejestracja: 31 maja 2009, o 18:47

Re: Agresywna szyszka!

Post autor: Pebyls98 »

Masz go 1miesiąc.?
Może jest wystraszona.
Poświęcasz jej dużo czasu?
Jest wypuszczana na ok 1h z klatki do pobiagania?
Może wyjdź z nią do parku na trawkę?
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Agresywna szyszka!

Post autor: dream »

meg82, to samiczka? jakiej jest płci? w jakim jest wieku? schudła ostatnio?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość