Witam

Kamikadze
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 12:11

Witam

Post autor: Kamikadze »

Ja przepraszam bardzo pewnie pisze tu gdzie niepowinnam, ale proszę o jakaś radę i pomoc. Mój szynszyl od dzisiaj rana bardzo dziwnie sie zachowuje. Momentami biega i w ogóle zachowuje sie normalnie, a nie raz stanie lub nawet sie położy i dziwnie piszczy
Proszę o po moc (
pozdrawiam .
dziunia1901
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2008, o 21:11

Re: Witam

Post autor: dziunia1901 »

Jeżeli długo biega to może kładzie się poprostu ze zmęczenia.
Ale nigdy nie wiadomo co może mu być więc chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u weterynarza.
(aha, jak długo szynszyl jest u Ciebie?)
Kamikadze
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 12:11

Re: Witam

Post autor: Kamikadze »

Szynszyla mam już z 5 lata, ale wcześniej był to szynszyl mojego kuzyna ile lat ma szynszyl tego nie wiem.

Wcześniej tak nie robił. Trzęsie sie momentami i wygląda jakby mu łapki drętwiały.
Mam problemy finansowe, nie wiem czy stać mnie na leczenie u weterynarza, Kiedyś miałam Kota to moja mama sporo płaciła za leczenie jego
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Witam

Post autor: Predator713 »

może być to uszkodzenie rdzenia kręgowego lub cos pdobnego. obserwuj szynszyla i idź do weta. trzęsienie może być objawem wielu problemów, więc podaj jakieś szczegóły np. temp w pokoju (może być mu zbyt zimno lub za gorąco), czy nie spadł skądś, czy nie ma innych objawów.
dziunia1901
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2008, o 21:11

Re: Witam

Post autor: dziunia1901 »

może to też być zapalenie płuc, które podobno często występuje u szynszyli. (tak mówił mi weterynarz).
mysle, ze wizyta w weta bedzie konieczna.
szynuś
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2009, o 15:25

Re: Witam

Post autor: szynuś »

A jak sie leczy domowym sposobem chorobe płuc. Wie może ktoś?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości