Rekrutacja 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Glyga
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 13:29

Rekrutacja 2009

Post autor: Glyga »

Cześć! Mam nadzieję, że nie powtórzę jakiegoś tematu, ale szukałam i nic nie znalazłam. Piszę do Was z bardzo ważnym, przynajmniej dla mnie, pytaniem. Na stronie UM pojawił się termin rekrutacji, co dziwne jest podane tylko:System Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów startuje 4.05.2009r."
Może wy znacie jakieś szcegóły? Myślicie, że więcej informacji będzie później na stronie, czy dopiero po zalogowaniu?
Dzięki za odpowiedzi
. (w pisaniu postów nie jestem zbyt dobra. to mójpierwszy raz")
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Falx »

przede wszytskim trzeba czekać do tego 4.05, bo najważniejsza jest rejestracjaI do tego czasu pewnie będą się pojawiać jakieś informacje na stronie o rekrutacji itp. Najważniejsza jest cierpliwość
bezimienna
Posty: 65
Rejestracja: 7 sty 2007, o 16:46

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: bezimienna »

Rekrutacja ruszyła.
A czy ktoś doczytał kiedy się kończy?
Bo szukałam info na stronie, ale nie ma. Na moje pytanie też mi nie odpisali.
Nie wiem czy moge poczekać z logowaniem do matury z fizyki:D
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Wendy »

4.05 - 21.06 - logowanie i dokonanie opłat rekrutacyjnych
bezimienna
Posty: 65
Rejestracja: 7 sty 2007, o 16:46

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: bezimienna »

ewka89- dzięki bardzo, ślepa jestem:)

Wpłaciliście już opłatę rekrutacyjną? Bo ja byłam kilka dni temu na poczcie, nie wiem czy dostanę na maila jakieś potwierdzenie o wpłacie? Czy po prostu jak wpłaciłam to mogę spać spokojnie?
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Wendy »

Nie ma za co

Z tego, co pamiętam, to nie przysyłali żadnego potwierdzenia, że wpłata doszła.
[h]
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2009, o 19:02

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: [h] »

logował sie ktoś do Łodzi

dostaliscie maile

bo ja sie logowalem na woj lek ale nie dostalem maila a wszystko dobrze wpisalem. jak dlugo trzeba czekac? bo do poznania to od razu kod przyslali a tutaj nie wiem.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Wendy »

O której się logowałeś? Zdaje się, że maile są wysyłane w godz. pracy biura rek. Ja logowałam się w sobotę, a potwierdzenie dostałam dopiero w poniedziałek.
bezimienna
Posty: 65
Rejestracja: 7 sty 2007, o 16:46

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: bezimienna »

Spokojnie, ja też dostałam maila dopiero po ok 3 dniach. A logowałam się tam już na dwa kierunki:)
Pozdrawiam!

Martwi mnie trochę to, że nie potwierdzają otrzymania opłaty rekrutacyjnej. Przecież zawirowania na naszych pocztach to normalka.
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: m0rix »

bezimienna pisze: Martwi mnie trochę to, że nie potwierdzają otrzymania opłaty rekrutacyjnej. Przecież zawirowania na naszych pocztach to normalka.
Pomyłką jest robienie wpłaty przez pocztę. Raz, że idzie bardzo długo a dwa, że drogo. W większości banków przelew dochodzi na drugi dzień, a nawet czasem tego samego dnia. No chyba, że ktoś ma tylko pocztę, np. na wsi to rzeczywiście nie opłaca się jechać.
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: zlotko »

m0rix, a pozniej beda respektowali wydruki z komputera? bo slyszalam ze byly problemy, a tak na poczcie masz kwitek z pieczatka i im wysylasz i nie maja sie do czego przyczepic, a te wydruki to w sumie zadnej autentycznosc nie maja.
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: m0rix »

Zawsze jak jestem w banku to wypełniam dokładnie taki sam blankiet jak na poczcie. Po prostu prosisz w okienku o druczek przelewu.
dulce
Posty: 74
Rejestracja: 18 maja 2009, o 13:10

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: dulce »

wydrukowałam sobie ten druczek ale poważnie zastanawiam się czy nie lepiej wypełnić zwykły pocztowy, przynajmniej na poczcie nie będą robić problemów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości