REKRUTACJA 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

Witam! mam pytanie, czy w Gdansku oglosili juz terminy ostepowania rekrutacyjnego? na stronie widze tylko info ze od 20.04 mozna sie rejestrowac i nic wiecej nie ma, a w w tym pliku pdf jest opisane ale bez dat. ktos cos wie na ten temat?
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Lenka »

Od 25.05 można składać podania/e na wybrane przez Ciebie kierunki studiów

"Złożenie formularza rejestracyjnego dla kandydatów z poszczególnymi typami świadectw i/lub dyplomów jest możliwa tylko w wyszczególnionych terminach.

* nowa matura
25.05.2009 - 26.06.2009
1olka4
Posty: 115
Rejestracja: 2 sie 2007, o 11:46

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: 1olka4 »

A co z zaświadczeniem lekarskim? Trzeba od lekarza medycyny pracy? Bo nic o tym na stronie nie pisza
justys123
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:07

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: justys123 »

zaświadczenie obojętnie od jakiego lekarza, nie koniecznie medycyny pracy
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: gajuss19 »

Myslicie ze bedzie wysoki prog?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: David »

Na pewno. AMG to bdb akademia, najlepiej zdają LEP, więc pewnie próg będzie podobny jak w Poznaniu.
lykorz
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

wogole w tym roku takie latwe te matury, obstawiam 173-5 niestety /
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: gajuss19 »

KuBuS pisze:wogole w tym roku takie latwe te matury, obstawiam 173-5 niestety /

hahaha dobre :D Matura wcale nie byla latwiejsza od tej z zeszlego roku i DUZO ludzi zrobilo DUZO glupich bledow, a nie kazdy idzie do gdanska 175 to nie wiem kiedy bylo i gdzie ale nie przesadzajcie. Ogolnie wnioskuje ze tobie matura poszla wspaniale, bo gdyby bylo inaczej nie napisalbys tak, ale takich jak ty co beda mieli po 90 % z biologii nie jest az tak duzo wiec nie przesadzajcie.

Ja mysle ze bedzie od 160 w gore ale nie 170ltlol
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Asiollo »

gajuss19 pisze:KuBuS napisał/a:
wogole w tym roku takie latwe te matury, obstawiam 173-5 niestety /



hahaha dobre Matura wcale nie byla latwiejsza od tej z zeszlego roku i DUZO ludzi zrobilo DUZO glupich bledow, a nie kazdy idzie do gdanska 175 to nie wiem kiedy bylo i gdzie ale nie przesadzajcie. Ogolnie wnioskuje ze tobie matura poszla wspaniale, bo gdyby bylo inaczej nie napisalbys tak, ale takich jak ty co beda mieli po 90 % z biologii nie jest az tak duzo wiec nie przesadzajcie.
zobaczymy jak Kubus będzie cwaniakował 30 czerwca. Matura łatwa? no nie rozśmieszaj mnie, biologia była naprawdę koszmarna. Co z tego że umiem całe repetytorium wzdłuż i w poprzek Większość zadań to analizy, wnioskowanie i ogólnie wszystko na inteligencję raczej, czego niestety chyba mi w tym roku zabrakło.
Zresztą, gdyby ludzie nie robili głupich błędów, to te matury byłyby 100 razy trudniejsze.

Mam nadzieję ze próg będzie niziiutki!
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

Asiollo pisze:
gajuss19 pisze:KuBuS napisał/a:
wogole w tym roku takie latwe te matury, obstawiam 173-5 niestety /



hahaha dobre Matura wcale nie byla latwiejsza od tej z zeszlego roku i DUZO ludzi zrobilo DUZO glupich bledow, a nie kazdy idzie do gdanska 175 to nie wiem kiedy bylo i gdzie ale nie przesadzajcie. Ogolnie wnioskuje ze tobie matura poszla wspaniale, bo gdyby bylo inaczej nie napisalbys tak, ale takich jak ty co beda mieli po 90 % z biologii nie jest az tak duzo wiec nie przesadzajcie.
zobaczymy jak Kubus będzie cwaniakował 30 czerwca. Matura łatwa? no nie rozśmieszaj mnie, biologia była naprawdę koszmarna. Co z tego że umiem całe repetytorium wzdłuż i w poprzek ) Większość zadań to analizy, wnioskowanie i ogólnie wszystko na inteligencję raczej, czego niestety chyba mi w tym roku zabrakło.
Zresztą, gdyby ludzie nie robili głupich błędów, to te matury byłyby 100 razy trudniejsze.

Mam nadzieję ze próg będzie niziiutki!
macie jakies kompleksy? powiedzialem swoje zdanie, uszanujcie to a nie cwaniakujecie pfff
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: gajuss19 »

Kto tu ma kompleksy. Odkad zniesli przelicznik w Szczecinie poczules sie pewnie i wypisujesz jakie to progi beda duze. Z tego co wnioskuje skoro liczysz na ok 240 wcale tak idealnie nie jest zwlaszcza ze o pare pkt sie przeliczysz. Wiec chcialbys sie nie dostac Czy akurat sobie naliczyles te 173 i obstawiasz taki prog? Nikt nie ma kompleksow Poprostu taki prog moze byc TYLKO w Poznaniu

Kolezanka oczywiscie tez sie przeliczy z tymi niziutkimi progami bo niziutkich progow nigdzie nie ma.
Martini18
Posty: 161
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:51

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Martini18 »

Kubuś, wybacz ale widać po prostu że chcesz zaszpanować swoim zapewne wyimaginowanym wynikiem z matury. Skąd masz pewność, że biologia aż tak dobrze Ci poszła? Czyżbyś poznał już klucz? A może masz w rodzinie egzaminatorów? Uwierz mi, że każdy kto sobie liczy punkty z biologii, zawsze o kilka punktów (jak nie kilkadziesiąt) się przeliczy. Owszem ja też sobie mniej więcej przeliczyłem, ale wiem i jestem tego świadomy, że egzaminatorzy mają pewien klucz, w którym za brak jednego słowa w Twojej odpowiedzi możesz dostać 0 pkt.

Poza tym, jesteś śmieszny mówiąc że matura z biologii była prosta. Owszem niektóre zadania były banalne i wymagały wyłącznie wiedzy z vademecum, natomiast większość to były zadania podchwytliwe, dość trudne i wymagające intensywnego myślenia.
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

to ze progi beda duze wypisywalem juz wczesniej madralo i wcale nie czuje sie pewniem ale nie panikuje tak jak Ty, na sile probujesz sobie udowodnic ze progi nie beda takie wysokie. ale ok to Twoje zdanie i koniec tematu. pogadamy we wrzesniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości